Neler yeni

1098 ıstırap gate hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Versiyon
1098

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
arkadaşlar ıstırap 1098 de gatelerin çoğu çalışmıyor sebebini bilen varmı client kaynaklımı başka bir sorun mu var

you've selected the wrong warp gate hatası

Moderatör tarafında düzenlendi:

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
arkadaşlar ıstırap 1098 de gatelerin çoğu çalışmıyor sebebini bilen varmı client kaynaklımı başka bir sorun mu var

gate kordinatları yanlış olduğu için bu hatayı veriyor olabilir önceki sürüm neyse gatelerin kordinatlarını ona göre ayarlamalısın
yedek almayı unutma :)

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
gate kordinatları yanlış olduğu için bu hatayı veriyor olabilir önceki sürüm neyse gatelerin kordinatlarını ona göre ayarlamalısın
1298 de filan ırk numarası vardıya ustam NPC cinsine örnegin karus 'u 1 degeri elmorada 2 ortak kullanıma 0 veriyorduk bundada aynı hata var gibi örnegin maradonda karusun gate çalışıyor elmorad çalışmıyor npc Idlarını bulamadım editörler çalışmıyor bakamadım NPC ayarına :(

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
1298 de filan ırk numarası vardıya ustam NPC cinsine örnegin karus 'u 1 degeri elmorada 2 ortak kullanıma 0 veriyorduk bundada aynı hata var gibi örnegin maradonda karusun gate çalışıyor elmorad çalışmıyor npc Idlarını bulamadım editörler çalışmıyor bakamadım NPC ayarına :(
farklı npc editörleri deneyebilirsin veya editörün db bağlantısını sağlayabiliyor mu ona bakmak lazım özellikle eski editörler çalışabilir

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
farklı npc editörleri deneyebilirsin veya editörün db bağlantısını sağlayabiliyor mu ona bakmak lazım özellikle eski editörler çalışabilir
pazartesi bakayım bir ustam sagolasın verdiğin bilgiler için eskiden uniqtürk database editör ile avcı her işimi görüyordu ikisi yetiyordu bu ıstırap perişan etti beni :)

Kişi Yorumladı

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
ustam sagolasın dediğin gibi gate kordinatından kaynaklanıyormuş maradonu hallettik darısı diğerlerine sebebini bulduk ıdını bilmediğim için tek tek deneyeceğim bayağı uğraştıracak :)

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
ustam sagolasın dediğin gibi gate kordinatından kaynaklanıyormuş maradonu hallettik darısı diğerlerine sebebini bulduk ıdını bilmediğim için tek tek deneyeceğim bayağı uğraştıracak :)

halledersin sen biraz sabır isteyen işler

Kişi Yorumladı

rstygame

Kullanıcı
Kredi
0
Tarafımca çözülmüştür. Koordinat sorunu arkadaşlar yaşayanlar için dB içerisinde k_objects tablosundan koordinat düzeltilerek yapılabilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...