Neler yeni

1453 / 1534 / 1886 / 19XX] CZ, ARDREAM RANK SİSTEMİ

HakanKARTAL

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
0
Elfdaily Aile :)
,
,

Karaeski;186973]Herkeze kolay gelsin, bu kod için epey zaman harcamıştım. Sizde alın uygulayın kullanın öğrenin :)

Kod yazmak, roma rakamları gibidir. Hangi kodu nereye koyacağınız çıkacak olan sonucu belirler.

Bknz. İşler güçler / 28 Bölüm / 1 Kısım / 14.dk ;)

Aşşağıdaki kod satırlarını anlamayan, anlamakta güçlük çeken veya işleyiş hakkında bilgi edinmek isteyen arkadaşlar için, bu kodun

daha minimal halini C# üzerinde yazmıştım.

Ufak bir yapı oluşturdum, böylece kullanıcıları bu yapı içinde array olarak barındırıp, buradaki değerlere göre sıralayıp filitrelendirebilecez.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu kod, bir sıralama algoritmasıdır. BubbleSort dediğimiz bu algoritma bir dizi içerisindeki rakamları büyükten küçüğe veya

küçükten büyüğe sıralar. Bunu kullanıcıları NP'lerine göre sıralarken kullanıyoruz.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu kod RankProcess, Rank'ın çalışmasını işlemesini koşullara bağlı olarak np ekleme silme vb. işlemleri yapan kod kısmı. Bİraz uzunca ama incelerseniz anlarsanınız.

Kod:

Bu Alt'a basıtığınızda kullanıcıdan gelen paket doğrultusunda çalışan void, rank tablosundaki paketlerin hepsi burada, aynı zamanda içinde chaos rank listesinin paketleri de var oda süpriz hediye olsun ;)

Kod:

İlerleyen günlerde, paylaşımlarım devam edicek benden - bizden - forumdan geliştirmekten, merak etmekten, araştırmaktan ayrılmayın.

Moderatör tarafında düzenlendi: