Neler yeni

1453 Farm server açmak istiyorum

uurcann

Kullanıcı
Kredi
2
Arkadaşlar 1453 farm sw açmak istiyorum bu konuda önerebileceğiniz hazır satışı olan siteler varmıdır yahut nasıl sıfırdan kurabiliriz elimizde database falan yok

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Arkadaşlar 1453 farm sw açmak istiyorum bu konuda önerebileceğiniz hazır satışı olan siteler varmıdır yahut nasıl sıfırdan kurabiliriz elimizde database falan yok

@zirvesunucum bu kişi işin ehlidir fakat 1453 kuruyor mu bilmem bi sorun kendisine

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Hocam sorup araştırma yapıyoruz tabiki de Poyraz Bilişimi baz alırsak adamlar çok uçuk bir fiyat çekiyor ! Anlam veremiyorum bana mı fazla geliyor yoksa hakkı bu mudur bilmem ama çok fazla

standart kurulumlar genelde sabit fiyattır ama özel istekleriniz olduğunda tabiki emek sarfettikleri için ek ücret çıkarabilirler siz yinede konuşun önerdiğim kişiyle elfdaily den yazıyorum derseniz belki fiyat konusunda uzlaşabilirsiniz :)

Kişi Yorumladı

zirvesunucum 

Kurumsal Üye
Kredi
0
Merhabalar,

Şu anda v.1453 üzerine Farm alt yapımız bulunuyor, fakat anti hile sisteminin hazır olmaması dolayısıyla satışlar henüz başlatılmadı, aynı zamanda şu anda farklı versiyonlar üzerine çalışmalar yürütülmektedir, bu nedenden dolayı şimdilik size yardımcı olamayacağız, ilerleyen zamanlarda yazılımlar hazır olduğunda şirketimizin sitesinde yayımlanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

Kişi Yorumladı