Neler yeni

19xx Biteko Source,Serverfiles,Pus,Anticheat,Panel,Database Hepsi içinde!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Merhaba arkadaşlar uzun süredir paylaşım yapmıyordum yapmışken yani başlamışken tam başlıyım dedim.
Öncelikle bu dosyaları son editleyen benim daha öncedende belirttiğim gibi Tüm kaynak kodlamalar benim değil herkesin yaptığı gibi bunu ilk editlenmemiş halini bende bulup indirip editlemiştim.
Uzun süredir uğraşamadığım için elimde kalmasın dedim zaten 21xx 2xxx üstüne ilerlendi artık paylaşma sebebim birileri 19xx arıyordur editler vs belki server kurar hali hazırda dursun diye veriyorum önceden Tamamen içindeki Bir çok şeyi önceden Açtığım "Biteko" adlı serverım için editlemiştim şimdi ise bizde 21xx üstüne geçiş yaptık öyle artık foruma koymak istedim alıntı diyenler olucaktır elbet çünkü kaynak kodları içerisinin tamamı bana ait değil bende alıntı yaptım sadece alıntı yaptığım kaynak kodlarında baya sıkıntılar vardı üstüne baya edit yaparak derlenmiş halini paylaşıyorum
Resim veremeyeceğim Ama Konularda veya google'da Biteko 19xx diye aratırsanız görebilirsiniz.

Resimler malesef bulunmuyor ama ufak bir userımızın çektiği videoyu alt bölümde bulabilirsiniz.

- Serverla ilgili sorunlar hatalardan Ne?

Csw hatası vardı Taş kesilmiyordu tabiki editlenebilir artık kaynak kodları sitemizde dahil bulabilirsiniz.
Krallık sorunu Karşı tarafa pelerin gözükmüyordu buda mevcuttur forumumuzda
Moradon gatelerde server'a göre editlemiştim diye hatırlıyorum ardream zone vardı galiba denersiniz.
Pus sorunu dediğim gibi her serverda mevcut ama yıl 2019 olduğu için onuda forumumuzda bulabilirsiniz.
Dediğim gibi 21xx'e geçiş yaptığımız için bu tür sorunlarla uğraşmak istemedim Editlenip derlenip güzel bir hale getirilebilir.

- İçerisinde neler var?

Koruma sistemi olarak Dll injected, anticheat vb. Birçok özellik mevcuttur.
Oyuna giriş yaptıktan sonra Hile,Hack,Macro vb. Benzeri program veya yazınızda aniden oyundan atar ve hile algılandı hatası ile karşılaşırsınız.
Exenin ipsini source'a bağlıydı kaldırdım ha bu çalışmaz demek değildir.Fakat eğer sizde kendi serverınıza bağlamazsanız exenizi farklı exelerle giriş yapılabilir buda %50 lik bir hack söz konusu olabilir.

- Özellikleri ne?

Bir çok 19xx sourcelarda en düzgünü olabilir çünkü araştırmalarıma göre pek çok 19xx source var çoğu buglu
En iyi özelliği ise Konu başlığında belirttiğimdir.

2. Server Moviesidir.

İNDİR:
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için konuya cevap yazmalısınız. Üye değilseniz buradan olabilirsiniz.
Kendinize dikkat edin ve allaha emanet olun Dosyalar tarafımca editlenip düzeltilmiştir. by Bobert

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Teşekkürler emircim :)

Kişi Yorumladı
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...