Neler Yeni

Alperen Duymaz Kimdir? - Alperen'in Biyografisi

ELFDaily 

#code
Yönetici


Alperen Duymaz Kimdir?

Ateş karakterini canlandıran yakışıklı ve genç oyuncu Alperen Duymaz, 3 Kasım 1992 yılında Ankara'da doğdu. İlk, orta ve lisans eğitimi Ankara'da gören oyuncu şuan,
Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine Bodrum Masalı dizisinde Ateş karakteri ile başlamıştır.

Tatlı Küçük Yalancılar isimli dizide oyunculuk kariyerine bir başlangıç yapan Alperen Duymaz bu projenin ardından Acı Aşk isimli dizide de yer almış ve önemli bir çıkış yapmıştır.

Şimdilerde Bodrum Masalı isimli dizide rol alan Alperen Duymaz, oynadığı rol ile büyük bir beğeni topladı ve hayran kitlesine erişti. Alperen Duymaz yeni dizi projesi Bodrum Masalı’nda rol almaktan mutlu olduğunu ifade etti.

Bodrum Masalı dizisinde aksiyon eksik olmuyor. Evren’in Gözde’nin evinden çıktığını gören Ateş bu olayı çözmeye çalışacak. Ateş aynı zamanda durumdan annesinin haberdar olmasını istemiyor.

Evren Yıldız’ın haberi olmadan yaptığı yolsuzlukları gizlemek istiyor. Eğer olaylar ortaya çıkarsa hem Yıldız’ı kaybetme hem de hapse girme ihtimali ortaya çıkacak.

Çok zengin bir hayatın içinde iken ailenin babası Evren’in hırsı nedeniyle iflasa sürüklenir. Ergüven ailesi bir anda yoksul bir aile hale gelir. Evren, Yıldız ve çocukları Ateş ile Su Ergüven ailesi için tek çıkış yolu olarak görünmektedir. Olaylar da bu noktada başlar.


[h=4]Alperen Duymaz Nerelidir: Ankara[/h]
[h=4]Alperen Duymaz Nerede Okudu ? Okulu Nedir: Hacettepe Üniversitesi Tiyatro[/h]
[h=4]Alperen Duymaz Boyu Kaç Cm: 183 cm[/h]
[h=4]Alperen Duymaz Kaç Kilo: 73 Kilodur[/h]
İŞTE ALPEREN DUYMAZIN FOTOĞRAFLARI

 

Üst