Neler Yeni

Bir Laptop En Fazla Kaç Saat Açık Kalabilir?

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Kaynaklar
19
Bir Laptop En Fazla Kaç Saat Açık Kalabilir?

Örneğin bir laptop kullanıyorsunuz ve sürekli açık kalması gerekiyor. Bu durumda hiç endişelenmeyin, sıradan bir laptop bile fiziksel bir çarpma vurma gibi durumlar olmadıktan sonra rahat 1 ay sürekli çalışabilir. Ama bu soruyu bilgisayara birşey olurmu değilde bize birşey olurmu sorusunu sorsak daha mantıklı olur...

Size birkaç insanların yorumlarından alıntılar yapmak istiyorum.

ben laptonu 24 saat açık tuttuğumu hatırlarım laptoba birşey olacağını sanmam da bence sen kendin kaç saat kalırsam sağlıklı bir şekilde devam ederim diye düşün
ben soyle soylıyım unıversıtede 1 laptop 2 masaustu vardı pc yı artık kapatalım bısı olmasın dıyerek 1-2 saat kapatırdık ..bırısı kalkar dıyerı otururdu .. gece sabahlara kadar moha allıen vs oynanır gunduz aksama kadar mangerlık oyunları aksam hep beraber fılm muzık vs .. gece uykusu gelen yatardı kalan pc lerı paylsır oyun oynamaya devam ..
Benim laptop'ın 2 ay kapanmadığı olmuştur... Bu cihazlar zaten stabil çalışabilecek şekilde üretiliyorlar... Fiziksel olarak bir hasar olmazsa kolay kolay bozulma olacağını sanmam...
silkroad oynadığım zamanlar 4gün açık tutmuştum sorun yoktu
1 seneden fazladır Lenolo g550 leptobumu kullanıyorm bende online oyun bağımlısıyım ve 24 saat stabil çalışıyor özelikkleri snnki ile aynı arkadaşların dediği gibi ısı problemi olmazsa bilgisayar gibi elektronik cihazlar uzun vadede problem çıkartmaz
Yani bir sorun olacağını sanmıyorum ama siz yinede 1 saat civarında dinlendirmenizde fayda var. Bilgisayar alınır ama sağlık geri gelmez unutmayın o yüzden fazla bilgisayar başında kalmamanızda fayda var.