Neler Yeni
  • Çok uygun fiyata reklam vermek isteyenler hemen buraya tıklasın!... SKYP: emirhan_3
    Telegram adresimiz açıldı. Her konuda iletişimi kolaylaştırmak için Tıkla Aramıza Katıl !

Blog’un Avantajları Nelerdir? Niçin Tercih Edilmelidir?

  • Konuyu başlatan Emir
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:30

Emir

Stajyer
ELFMASTER


Günümüzde birçok sitenin altyapısının Wordpress veyahut Blogger tabanlı olduğu su götürmez bir gerçek. Hâl bu olunca, günümüzde internet dünyasında başarılı olabilmek için Blog kullanmanın daha avantajlı olduğu kanısındayım. Kaldı ki Blog’larda, en az Forum’lar kadar geniş kitlelere yayılabilecek bir potansiyel taşıyor.

Gerek Blog’a eklenebilecek yazarlar ile, gerekse de Blog’da yer alan yorum özelliği ile kesinlikle Blog’ların, Forum’lar kadar işlevsel olduğunu dile getirebilirim. En azından; güncel ve özgün Blog’ların fazlası ile başarılı olabileceği, birçok Blog’a göz gezdirildiğinde dile getirilebilmektedir. Ve bu zor değil. Sadece biraz sabır gerekiyor ve biraz da çaba. Sonuçta, hiçbir şeyin direkt gerçekleşmediği bir Dünya’da yaşıyoruz. Elbette emek verilmesi gerekiyor. Elbette, bazı şeylerin de zamana bırakılması gerekiyor. Bu süreçte ise emek vermeye devam etmeliyiz ki, projemizin zeminini sağlam temeller üzerine kurmuş olabilelim. Unutmayın ki: Taşı delen damlaların gücü değil, sürekliliğidir
Şu aşamada ben, Blog kullanmanızı önerebilirim. Günümüzü de göz önünde bulundurduğum zaman, Blog’ların başarı potansiyelini daha yüksek ölçüde taşıdığına inanıyorum. Ancak elbette Forum sistemlerini de yabana atmak olmaz. İsterseniz Forum kavramı ile ilgili naçizane düşüncelerimi paylaşmak isterim.
 

Üst