Neler yeni

Bu Prototip Microsoft’s Nokia Lumia 1020 “McLaren” olabilir !

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,921
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Bu-Prototip-Microsoft-Nokia-Lumia-1020-McLaren-olabilir-.jpgMicrosoft’un Telefon dünyasındaki üst seviye temsilcisi olabilir

Lumia‘ için Amiral Gemisi denilebilecek uygun bir telefonun varlığında hem fikiriz. Aynı zaman da Orta ve Alt sınıflar için de yeterli derecede model bulunmakta. Fakat şöyle çok üst seviyede bir temsilcisi de olsa fena olmaz mıydı? Cevabınız evet ise zaten bu konum için üretilmiş bir modelin varlığından söz edebiliriz.
Kod adı ise ise “McLaren“.
Telefonun muhtemelen Lumia 1020 nin geliştirilmiş versiyonu olması bekleniyor. Aslında bu cihaz, Nokia tarafından prototip hale getirildiğini söylemek mümkün. Zira üzerinde Nokia RM-1052 ibaresini açıkça görebiliyoruz. Arka yüzünde ayrıca “Property of Microsoft Mobile” ve “Not for Sale” ibareleri var. Resimden telefonun Lumia 1020 benzerlikleri gözümüze çarpıyor. Elbette biraz daha modifiye edilmiş şekilde.
Telefonun bilgi ekranında gözüktüğü kadarı ile Quad-Core işlemci, 2GB ram ve 1080p özelliklere sahip olacak. Tahminen 5 inçlik bir ekrana sahip olduğu söylenebilir, fakat bu sadece bir öngörü.
 

Üst