Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü CS 2 yanıt vermiyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
CS 2 yanıt vermiyor

Oyuna girdiğimde, ilk eli oynayabiliyorum ancak sonrasında ekran donup kalıyor ve görev yöneticisinde CS2 yanıt vermiyor hatası alıyorum. Oyunu kapatıp tekrar açtığımda, bir el daha oynayabiliyorum ancak aynı sorunla karşılaşıyorum. FPS değerlerim 55-80 arasında değişiyor.

Denediğim çözüm yolları arasında başlatma seçeneklerindeki tüm kodları sildim, -Vulkan seçeneğini denedim ve oyun dosyalarını 2 kez doğruladım. Ancak sorun hala devam ediyor.

Bu hatayla karşılaşan ve çözüm bulan birileri var mı? Arkadaşlarım normal bir şekilde oynuyor, hatta 20-30 FPS alan bir arkadaşım bile bu hatayı almadan oynuyor. Bu konuda bilgi sahibi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
CS 2 yanıt vermiyor

Oyuna girdiğimde, ilk eli oynayabiliyorum ancak sonrasında ekran donup kalıyor ve görev yöneticisinde CS2 yanıt vermiyor hatası alıyorum. Oyunu kapatıp tekrar açtığımda, bir el daha oynayabiliyorum ancak aynı sorunla karşılaşıyorum. FPS değerlerim 55-80 arasında değişiyor.

Denediğim çözüm yolları arasında başlatma seçeneklerindeki tüm kodları sildim, -Vulkan seçeneğini denedim ve oyun dosyalarını 2 kez doğruladım. Ancak sorun hala devam ediyor.

Bu hatayla karşılaşan ve çözüm bulan birileri var mı? Arkadaşlarım normal bir şekilde oynuyor, hatta 20-30 FPS alan bir arkadaşım bile bu hatayı almadan oynuyor. Bu konuda bilgi sahibi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi?
  1. Grafik ayarlarını düşürün ve oyun...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
CS 2 yanıt vermiyor

1. Grafik ayarlarını düşürün ve oyun içinde FPS'yi kontrol edin.
  2. Grafik kartı sürücülerinizi güncelleyin.
  3. Oyunun başlatma seçeneklerinde farklı grafik API'larını deneyin (DirectX, Vulkan).
  4. Arka planda çalışan uygulamaları azaltın.
  5. Bilgisayarın aşırı ısınma sorunlarını kontrol edin.
  6. Oyun dosyalarını doğrulayın ve gerekirse oyunu tekrar yükleyin.
  7. Oyunun resmi destek forumlarına başvurun veya arkadaşlarınızdan yardım isteyin.

Kişi Yorumladı
Çözüm