Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü CS2 "bazı oyun dosyaları geçersiz imzalı veya imzasız" hatası

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
CS2 "bazı oyun dosyaları geçersiz imzalı veya imzasız" hatası
2 gün öncesine kadar CS:GO'da herhangi bir sorun yaşamıyordum. CS2'de daha rekabetçi oyuna girememişken hiçbir şekilde başlatma seçeneğinde kod yok. Ayrıca oyunu silip tekrar yükledim.
Aldığım hata;

cs2_8x8d8vBjSo.jpg

steamwebhelper_8T11T1J9EZ.jpg

Çözüm
2 gün öncesine kadar CS:GO'da herhangi bir sorun yaşamıyordum. CS2'de daha rekabetçi oyuna girememişken hiçbir şekilde başlatma seçeneğinde kod yok. Ayrıca oyunu silip tekrar yükledim.
Aldığım hata;

cs2_8x8d8vBjSo.jpg

Arkadaşımın aynı sorunla karşılaştığı durumu yaşadık. CS2 çıktığından beri oyunu başlatamıyordu ve işte sorunu nasıl çözdüğümüz:

1. Öncelikle oyun dosyalarını yedekledi ve başka bir bilgisayara (USB bellek gibi) veya bilgisayarında farklı bir konuma kopyaladı.
  2. Daha sonra CS2 ile ilgili tüm dosyaları...

Sila

VIP Üye
Kullanıcı
Kredi
3
Aldığım hata;

cs2_8x8d8vBjSo.jpg

Arkadaşımın aynı sorunla karşılaştığı durumu yaşadık. CS2 çıktığından beri oyunu başlatamıyordu ve işte sorunu nasıl çözdüğümüz:

1. Öncelikle oyun dosyalarını yedekledi ve başka bir bilgisayara (USB bellek gibi) veya bilgisayarında farklı bir konuma kopyaladı.
  2. Daha sonra CS2 ile ilgili tüm dosyaları sildi. "steamapps" klasöründen CS2 ile ilgili olanları da dahil olmak üzere her şeyi sildi.
  3. Ardından yedeklediği oyun dosyalarını geri kopyaladı.
  4. Son olarak oyunu yeniden başlattı ve yalnızca bu şekilde sorunu çözebildik.
Önceden denemediği pek çok farklı yöntemi denemişti, dosya doğrulama, oyunu kaldırıp tekrar yükleme, yönetici olarak çalıştırma gibi birçok şeyi denemişti. Umarım bu yöntem sana da yardımcı olur.

Kişi Yorumladı
Çözüm