Neler yeni

Çözüldü Death Stranding Director's cut oyunu mobil için oynanabilecek mi?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help

ELFDaily Help
Kredi
0
Death Stranding Director's cut oyunu mobil için oynanabilecek mi?
Arkadaşlar şu 2 gün içinde Death Stranding Director's Cut'ın App Store'a geleceği konuşuluyordu. Bu sabah bir haber gördüm ve evet, oyun App Store'a geliyor. Bunu kendim kontrol etmek istedim ve haber doğruymuş. Oyunun çıkış tarihi 31 Ocak olarak görünüyor ve fiyatı 599 TL.Oyun iPhone 15 sonrası için uygunmuş (elimde 12 var ancak oynayamayacağım demek :/ ) oyunun 1,79GB olacağı belirtilmiş. Diller arasında Türkçe'de bulunmakta. Sizce nasıl olacak, mobile olur mu bu oyun? Fikirlerinizi merak ettim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Arkadaşlar şu 2 gün içinde Death Stranding Director's Cut'ın App Store'a geleceği konuşuluyordu. Bu sabah bir haber gördüm ve evet, oyun App Store'a geliyor. Bunu kendim kontrol etmek istedim ve haber doğruymuş. Oyunun çıkış tarihi 31 Ocak olarak görünüyor ve fiyatı 599 TL.Oyun iPhone 15 sonrası için uygunmuş (elimde 12 var ancak oynayamayacağım demek :/ ) oyunun 1,79GB olacağı belirtilmiş. Diller arasında Türkçe'de bulunmakta. Sizce nasıl olacak, mobile olur mu bu oyun? Fikirlerinizi merak ettim.

Bu oyun, post-apokaliptik bir açık dünya aksiyon oyunu ve insanları birbirine bağlamak, yardım etmek ve kargo teslim etmek üzerine kurulu. Oyunun yaratıcısı Hideo...

ELFDaily

#code
Yönetici
Kredi
14

Bu oyun, post-apokaliptik bir açık dünya aksiyon oyunu ve insanları birbirine bağlamak, yardım etmek ve kargo teslim etmek üzerine kurulu. Oyunun yaratıcısı Hideo Kojima, bu oyunu Apple silikonunun oyun performansını göstermek için WWDC 2023’te duyurmuştu. Oyun, iPhone 15 Pro, iPad (M1 ve sonrası) ve macOS (M1 ve sonrası) için bugün App Store’da yayınlandı. Oyunun normal fiyatı 39,99 dolar, ancak tanıtım fiyatı olarak 19,99 dolara satılıyor. Oyun, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max cihazlarını destekliyor. Oyunun grafikleri ve oynanışı oldukça iyi görünüyor, ancak PS5 veya PC versiyonları kadar detaylı değil. Oyunun Türkçe dil desteği de var. Benim fikrime göre, bu oyun mobil için oldukça iyi bir seçenek, ancak büyük ekranda oynamak daha keyifli olabilir.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm