Neler yeni

Dmoz’a Site Gönderme Ipuçları

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

Ersin

Çaylak
Kullanıcı
Katılım
18 Ocak 2016
Mesajlar
98
Puanları
36
Credits
0
DMOZ arama motoru pazarlamacıları ve profesyoneller arasında en popüler dizindir. Bu bir “kalite” dizin dizin yaş olduğu için ününü nedeniyle, arama motorları arasında yetki ve en önemlisi, gerçeği ücretsizdir. Ama bu popülerlik ve itibarına bir hak?


dmoz-300x300.png


Web yöneticileri Lots DMOZ listelenen alma hayal; hatta hafta ay bir liste olsun umuduyla bekledim. Biraz, ama bir liste çoğunluk don’t kazanmak. Bu gerçekten DMOZ gibi siteler listesine hangi sıkı olduğunu söyledi. Çünkü düşük kaliteli “ve DMOZ teslim kuralları uyarınca değildir Bir önemli nedenleri Bir site listede yoksa biridir.


Bu makalede, normal kullanıcı şapka kullanarak değil, o bir arama motoru optimizasyonu profesyonel DMOZ dizinin kalitesini ölçmek için çalışır. Eğer DMOZ gerçekten kaliteli web siteleri ile, şu anda kendi dizininde listelenen olanlar bir göz alarak normal ziyaretçiler sunmak olan sözünü karşılayan Let’s see.


Eğer anket web sitelerinin kalitesini gerçekten büyük, o zaman bir web en kaliteli dizinleri olarak DMOZ ünü olduğunu doğruluyor. Eğer yoksa, DMOZ sadece arama motoru uzmanları kaliteli bağlantı için de listeden kazanabilirsiniz suyu DMOZ bir listeleme almak isteyen bir süt inek olarak kullanılmaktadır. Çünkü DMOZ birincil amacı herkes için (sadece profesyoneller SEO) web dizininde bir kalite sağlayan bu, kötü.
 

Üst