Neler yeni

EaseUS Data Recovery Wizard ile Dosyalarınızı Kurtarın

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Bilgisayarlar çok hassas cihazlardır. Küçük darbelerden etkilenebilir ve veri kaybına neden olabilirler. Ya da USB bellekler de aynı hassaslığa sahiptir. Darbelerden, çarpmalardan olumsuz etkilenebilirler. Bu etkilerin sonucunda veri kaybı yaşayabilirsiniz. İşte bu gibi durumlarda, yani verilerinizi kaybettiğiniz zaman neler yapabilirsiniz ve onları nasıl geri getirebilirsiniz? Bu yazımızda bunu anlatacağız.
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
sizlere veri kaybı durumlarında yardımcı olacak en iyi yazılımlardan biridir. Bu yazılım üç farklı şekilde kullanılabilir. İlki tüm dosyaları kurtarma seçeneğidir. Kaybolan tüm dosyalarınızı geri getirebilirsiniz. İkincisi de seçtiğiniz dosyaları geri getirme seçeneğidir. Son olarak da sadece seçtiğiniz dosyaları geri getirme seçeneğidir. Silinen dosyaları bu üç seçenekten birinden faydalanarak geri getirebilirsiniz. Yazılımın ücretli ve ücretsiz seçeneklerinden faydalanarak bunu yapabilirsiniz. Elbette yazılımı ücretli bir şekilde alırsanız daha çok imkandan faydalanabileceksiniz.


Screenshot-1-600x217.png

Yazılım sadece bilgisayarda silinen dosyaları geri getirmiyor. Aynı zamanda USB bellek gibi küçük taşıyıcılarda da silinen dosyaları geri getirebiliyor. Bu da önemli bir özelliktir. Belki önemli dosyalarınızı USB’nizde taşıyordunuz ve USB elinizden düştü ve dosyalarınız aniden kayboldu. Ne yapsanız geri getiremiyorsunuz. Ancak son çare olarak EaseUS Data Recovery Wizard’ı denemeden ümidi kesmeyin. Nasıl yapıldığı hakkında
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
yazıyı okumalısınız.

Unutmayın ki bilgisayarlardan gerçek anlamda hiçbir şeyi silemezsiniz. Sadece onu nasıl geri getireceğinizi bilmeniz gerekiyor. Nasıl geri getiririm sorusuna cevap olarak da EaseUS Data Recovery Wizard yazılımını önereceğim.
 

Üst