Neler Yeni

ELFDaily Yetkili Alım Bölümü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ELFDaily 

#code
Yönetici
YETKİLİ ALIMLARI DURMUŞTUR
Öncelikle merhaba değerli elfdaily üyeleri

Moderatör olmak istiyorsanız yoruma;

Ad Soyad:
Hangi Alanda Hizmet vericeksiniz:
Bildiğiniz Kod Dili var mı?:

Yazıp Bu Konuya Yorum olarak gönderirseniz en geç 2gün içinde işleme alınır.

Kazancınız alındığınızda konuşulacaktır.

Değerlendirmeler en başta normal moderatör olarak yapılır, İleriki zamanlara göre forumla ilginiz ve paylaşımlarınıza bakılıp Süper Moderatör daha da ilerisi Yardımcı Yönetici yapılabilir. Bu rütbeli kişilerin geliride aynı oranda artacaktır...

Son düzenleme:

Agentwho

Kullanıcı
Ad Soyad: Mehmet Gündüz
Forum Bilginiz: Başka forumlarda da üyeliğim var ama daha önce hiç yöneticilik yapmadım.
Hangi Alanda Hizmet vericeksiniz: Programlar/ Teknoloji alanı.
Bildiğiniz Kod Dili var mı?: Autoit, PHP, Java (yeni başladım)

Teşekkürler...

Son düzenleme:

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ad Soyad: Mehmet Gündüz
Forum Bilginiz: Başka forumlarda da üyeliğim var ama daha önce hiç yöneticilik yapmadım.
Hangi Alanda Hizmet vericeksiniz: Programlar/ Teknoloji alanı.
Bildiğiniz Kod Dili var mı?: Autoit, PHP, Java (yeni başladım)

Teşekkürler...
Moderatör kullanıcı grubuna alındınız. Aramıza hoşgeldiniz

Forumdaki ilginize göre rütbeniz artabilir bu 2 ila 4 hafta arasında gerçekleşir.

cnrgng

Kullanıcı
Merhaba ;

Ad Soyad : Caner Güngör

Hiç Bir Forum veya blog'da moderator veya yoneticilik yapmadım yapmak istemedim. Yazılım Sektöründe faaliyet göstermekteyim. SQL Server ve C# Üzerine Çalışıyorum. Forum'a faydalı olmaya çalışırım.

ELFDaily 

#code
Yönetici
Merhaba ;

Ad Soyad : Caner Güngör

Hiç Bir Forum veya blog'da moderator veya yoneticilik yapmadım yapmak istemedim. Yazılım Sektöründe faaliyet göstermekteyim. SQL Server ve C# Üzerine Çalışıyorum. Forum'a faydalı olmaya çalışırım.
Merhaba Caner;

Foruma biraz daha katkıda bulunabilirsen konu paylaşımı kısa zamanda moderatörlük olabilir ve paylaşımlarınızdan para alabilirsiniz...

esnafahaber

Kullanıcı
merhaba ismim murat tunç

bionluk ve sadeceon da freelancer'im

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş Yap veya ücretsiz Kayıt Ol teşekkürler.
ve
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş Yap veya ücretsiz Kayıt Ol teşekkürler.
in sahibiyim

sitenizde görev alabilirim lakin şartları ögrenmem gerekiyor . maddi bir isteğim yok , anasayfada haber siteme destek olur bannerimi yayınladıgınız sürece çalısabiliriz, hatta yurdun her tarafından haber reklam banner reklam makale reklam almaktayım .. karsılıklı çalışabiliriz lütfen bana dönüş yapın

murat TUNÇ
0542 458 83 33
carsipazarmurat@gmail.com

Son düzenleme:

d3f00s

Kullanıcı
Ad Soyad:Gökhan GÜLBAHAR
Forum Bilginiz:knight online
Hangi Alanda Hizmet vericeksiniz:Server Kurulum Edıtleme
Bildiğiniz Kod Dili var mı?:

Kaynak:

-À t t à c K..~

Kullanıcı
Ad Soyad: Burak Ceylan
Forum Bilginiz: vBulletin Kurulum, Forum Yönetimi, Tema ve Tema Edit, Kendime Ait Forumlarda Yöneticilik ve Bazi Bir Kac Forumda Yönetici Yardimciligi.
Hangi Alanda Hizmet vericeksiniz: Daha Önce Kendi Forum Sitemde Oldugu Icin Tüm Konulara Hemen Hemen Hakimim, Hangi Dalda Aciklik Varsa Eksikligi Gidermek Icin Elimden Geleni Yapabilirim.
Bildiğiniz Kod Dili var mı?: PHP , Python , C# , C++

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ad Soyad: Burak Ceylan
Forum Bilginiz: vBulletin Kurulum, Forum Yönetimi, Tema ve Tema Edit, Kendime Ait Forumlarda Yöneticilik ve Bazi Bir Kac Forumda Yönetici Yardimciligi.
Hangi Alanda Hizmet vericeksiniz: Daha Önce Kendi Forum Sitemde Oldugu Icin Tüm Konulara Hemen Hemen Hakimim, Hangi Dalda Aciklik Varsa Eksikligi Gidermek Icin Elimden Geleni Yapabilirim.
Bildiğiniz Kod Dili var mı?: PHP , Python , C# , C++
İsteğiniz değerlendirilip rütbeniz moderatörlüğe yükseltilmiştir.

Paylaşımlarınıza göre rütbeniz artabilir ve açtığınız konulardan gelir elde edebilirsiniz...

Aramıza hoşgeldiniz....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt