Neler Yeni

ELFMASTER Alım Bölümü

Kaynaklar
0

Merhaba Onur elfmaster üyelik grubuna dahil edildiniz. Forum şuanda değişim aşamasında olduğundan dolayı yetkiler düzenlenecektir. Size Online Oyunlar kategorisinde paylaşımınızın ardından tam yetki verilicektir. Wordpress Opencart gibi script veya tema paylaşımlarınızı kaynaklar bölümü düzenlendikten sonra üye grubunuza izin verilecektir. Kaynaklar bölümü market olup ücretli ücretsiz bicimde bazı üye grupları satış veya paylaşım yapabilecekler 3-5 gün güncelleme devam edicektir ilginizden dolayı teşekkürler Hayırlı olsun...
Teşekkür ederim şuanda oyundan çok script ve tema işleri ile uğraşmaktayım oyun bölümünde üzgünüm fakat aktif olamayacağım yakın zamanda.

Kaynaklar
0

1) Volkan Olaşmış
2) 21 Yaşındayım. ADANA'da oturuyorum.
3) Knight Online,Webmaster,c++,C#,SQL.. ( Bölüm KO üzerine olursa iyi olur )
4) Evet, daha önce site sahibi oldum. Ek olarak zamanında yakın çevremde bulunan birkaç firmanın internet sitelerini yazdım.
5) Forumda 3-5-8 saat arası online olabilirim. İşlerime göre değişkenlik gösterebilir.
6) Forum'a yararlı bir vakit harcayacağım. Yardım konularına '' eğer bilgim var ise '' yardımcı olacağım..

NOT: Bu arada kullanıcı adımı değiştirir misiniz acaba?

Kullanıcı adı: InTheSystem

Olursa sevinirim. Genelde öyle tanınıyorum.

Kaynaklar
0

1) Volkan Olaşmış
2) 21 Yaşındayım. ADANA'da oturuyorum.
3) Knight Online,Webmaster,c++,C#,SQL.. ( Bölüm KO üzerine olursa iyi olur )
4) Evet, daha önce site sahibi oldum. Ek olarak zamanında yakın çevremde bulunan birkaç firmanın internet sitelerini yazdım.
5) Forumda 3-5-8 saat arası online olabilirim. İşlerime göre değişkenlik gösterebilir.
6) Forum'a yararlı bir vakit harcayacağım. Yardım konularına '' eğer bilgim var ise '' yardımcı olacağım..

NOT: Bu arada kullanıcı adımı değiştirir misiniz acaba?

Kullanıcı adı: InTheSystem

Olursa sevinirim. Genelde öyle tanınıyorum.

EK: Anadolu Takımları bölümüne yetki verir misiniz?

Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
    K ELF BOT: Kitana, "[ELFDaily ÖZEL ] 1453 MELANOR DATABASE FULL" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı. +1