Neler yeni

ELFMASTER ÜYELİK ALIMLARI ! (BAŞLADI ÜCRETSİZ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Alışveriş
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,058
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
0
Öncelikle Merhaba değerli elfdaily.com üyelerimiz.
Sizler için elfmaster üyelik grubunu aktif hale getirdik!


Öncelikle;

ELFMASTER NEDİR? KAZANCI VAR MIDIR?

- ELFMaster ile adlandırdığımız üye grubu hem kazanç hemde forumdaki çoğu yetkilerin üstüne çıkma özelligine sahip olan üye grubu demektir.

1) ELFMaster Üyelikler Ticaret rankına sahip olur. Forumda olan alım satım bölümünün güvenilir elemanı olma şansına sahip olur. Bu Sayede daha çabuk ve güvenilir ticaretini yapar müşteri konusunda sıkıntı yaşamaz.
2) ELFMaster Üye Grubuna dahil olanlar Yararlı konu açmak şartıyla Konu Başına 50 Kuruş alır. Eğer ELFCashtan Para Ödemesi İsterlerse Ödeme Dahada Artabilir(Bu sistem şuanda kapalı ödemeler forum içi pmler veya [email protected] maili yoluyla yapılmaktadır) Bu Sayede Kazanç elde etmiş olur.
3) ELFMaster Üyeleri 500 Mesajı saklama hakkına sahip olmaktadır.
4) Bunlarla da kalmayıp ELFMaster Üyelerine adını[email protected] mailide açıyoruz
5) Üstelik Sadece ELFMASTER Üyeleri 100 Konu Paylaşımını Geçtiği Taktirde Sadece İlgilendiği Katagoride Bütün Yetkisi Yani (Sabit,Konu Taşıma v.s) gibi özelliklere sahip olur. Yanlız Online süresi az ve güncel paylaşımlarda bulunmuyorsa yetkisi 1 hafta içinde alınabilir.


ELFMASTER NASIL OLUNUR?


Başvuru Göndermek İçin
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.iyi forumlar elfdaily...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst