Neler Yeni

Forum’un Avantajları Nelerdir? Niçin Tercih Edilmelidir?

• Konuyu başlatan Emir
  • Başlangıç tarihi
  • Okuma süresi: 1:16

Emir

Çaylak
ELFMASTER
Forum’un Avantajları Nelerdir? Niçin Tercih Edilmelidir?

Öncelikle belirtmekte fayda var ki, Forum devri hiçbir zaman kapanmayacaktır. Bu mutlak bir gerçek. Ancak, şu da var ki, Forum işi ekip işidir. Yani bugün, belki milyonlarca Forum bulunuyor. Ancak bunlardan bilmem kaçı tanınabilirlik bakımından üst seviyede. Çünkü bu Forum’larda geniş ekipler ve sadece bu Forum’lar için emek veren kişiler bulunuyor.

Yani bugün tek başınıza bir Forum sitesi açtığınızda ve ekibiniz olmadığı da göz önünde bulundurulur ise; kısa bir süre içerisinde bir yol katetebileceğini dile getirmek yanlış olacaktır. Forum’lardaki bölümlerin fazla oluşu, bu bölümlerin tek kişi tarafından güncellenecek olması vb. gibi durumlar da göz önünde bulundurulduğu zaman gerçekten zahmetli bir iş olduğu açığa çıkmaktadır.

Kısaca, yazımda büyük boyda paylaştığım görselden de anlaşılabileceği üzere ben günümüzde Blog kullanılmasının daha sağlıklı ve daha az yorucu olduğunu düşünüyorum. Yani güncellik, özgünlük ile ve belirlemiş olduğunuz kategoriler çerçevesinde yazacağınız yazılar ile daha kısa süre içerisinde başarıyı yakalayabileceğinizi düşünüyorum. Hem Forum’lara nazaran daha az yorucu hem de Forum’lar kadar işlevsel. Yine de tercih sizin.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt