Neler yeni

Gölhisar Öğrenci Yurdu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Gölhisar ilçesinde okuyan öğrencilerin barınma problemi çözülerek yapımı tamamlanan 500 kişilik yurt hizmete sunuluyor.

Gölhisar 500 kişilik yurt yapım işi tamamlanarak, öğrenci kabulüne başlanması için Kredi Yurtlar Kurumu Antalya Bölge Müdürlüğü teknik elemanlarına teslim edildi.

Öğrenci yurdu inşaatının ihale bedeli 11.3 Milyon TL olurken Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ihale edildi ve proje dahilinde toplam 17 Bin metrekare kapalı inşaat alanı oluşturuldu.


Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.Yapımı tamamlanan ve engelli odalarına da sahip olan Yurtta bay ve bayan 250’şer kişilik iki bölümden oluşan öğrenci odaları, İdari odalar, 252 kişilik kafeterya , oyun salonları,320 kişilik yemekhane , 142 kişilik çok amaçlı salon ve fuaye alanı bulunan sosyal tesis binası, 340 metreküplük gömülü su deposu bulunuyor.

3.png


Vali Nurettin Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı açıklamada Gölhisar ilçesinde öğrencilerin en büyük problemlerinden bir tanesinin barınma olduğunu ve yapımı tamamlanarak yakında hizmete açılacak olan bu yurdun önemli bir sorunu ortadan kaldıracağına inandıklarını söyledi. Vali Yılmaz, ayrıca öğrenci yurdunun Burdur’a hayırlı olmasını diledi.
 

Üst