Neler Yeni

Google Hatırlatıcılar Nasıl Kurulur ve Yönetilir?

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,663
Kaynaklar
16
Beğeniler
164
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1Google Hatırlatıcılar Nasıl Kurulur ve Yönetilir?

İzlemeniz gereken randevularla dolu yoğun bir programın başında kalmak için Google Takvim'i zaten kullanıyor olabilirsiniz . Google Hatırlatıcılar, küçük şeyleri de unutmadığınızdan emin olmanın bir yolunu sunar. Hatırlatıcılar belirli bir tarih ve saat için ayarlanabilir ve olabildiğince kolaylaştırmak için birçok otomatik doldurma seçeneğine sahiptir.

Google Hatırlatıcıları Google Takvim'in Bir Parçasıdır

Hatırlatıcılar, yapılacaklar listesinin başında kalmak için harika bir yoldur ve siz onları iptal edene kadar ileriye taşırlar veya tamamlandı olarak işaretlerler. Bir hatırlatıcı oluşturmaya gittiğinizde, Google, hatırlatıcılarınızı tahmin etmenize ve işleri hızlı bir şekilde sürdürmenize yardımcı olması için bildiğini kullanır. Bu, kız kardeşinizi doğum gününü aramak için bir hatırlatıcı ayarlarsanız, Google söz konusu isimle ilişkilendirilmiş telefon numarasını çeker.

Google Hatırlatıcısı Nasıl Ayarlanır?
Bunu hatırlamak çok önemlidir: Google Hatırlatıcılar yalnızca gelecekte bir tarih ve saat için ayarlanabilir . Bu, işten eve giderken, mağazadan yumurta almayı hatırlamaya çalışıyorsanız, hatırlatıcıların gelecekte farklı bir tarih için ayarlanması gerektiğinden, bugün için bir hatırlatıcı eklemenize izin vermeyeceğiniz anlamına gelir. Benzer şekilde, başlangıçta ayarlandığı haliyle bir hatırlatıcıyı işaretlemezseniz, tekrarlanır. Sonuçta bir hatırlatmadır.


Bu adımları izlediğinizde hatırlatıcıları ayarlamak gerçekten çok basit bir işlemdir: 1. Açık Google Takvim telefonunuzda.
 2. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı artı simgesine dokunun .
 3. Hatırlatıcı'ya dokunun .
 4. Hatırlatılmasını istediğiniz olayı veya öğeyi yazın ve Tamam'a tıklayın.
 5. Hatırlatıcınız için bir tarih seçin. (Bütün gün olabilir, veya belirli bir zaman dilimini seçebileceğiniz geçiş düğmesine dokunarak.)
 6. Kaydet'e dokunun .
Google Hatırlatıcısı Nasıl Düzenlenir?

Bazen bir hatırlatıcıyı değiştirmeniz gerekecek. Yine, süreç çok kolay. 1. Google Takvim’i açın .
 2. Takviminizde hatırlatıcıya dokunun .
 3. Hatırlatıcınızı düzenlemek için kurşun kalem simgesine dokunun .
 4. Hatırlayıcınızın adını, tarihini, saatini veya tekrarını değiştirin.
 5. Kaydet'e dokunun .


Google Hatırlatıcısı Nasıl İptal Edilir?

Bir hatırlatıcıyı iptal etmek veya düzenlemek, Google Takvim uygulamasının içinden yapılır . Bir hatırlatmanın ne anlama geldiğini tamamladıysanız, hatırlatıcıyı açabilir ve ardından Bitti Olarak İşaretle öğesine dokunup sizi bilgilendirmeyi durdurabilirsiniz. Aşağıdaki adımları kullanarak bir hatırlatıcıyı da silebilirsiniz: 1. Google Takvim’i açın .
 2. Takviminizde hatırlatıcıya dokunun.
 3. Sağ üst köşedeki taşma simgesine dokunun . (Üç dikey noktaya benziyor.)
 4. Sil'e basın.

Bir sonraki elfdaily makalelerinde görüşmek üzere umarım işinize yaramıştır. Emeğe saygı açısından bi beğenip yorum yazmayı çok görmeyin...
 
Son düzenleme:
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
  Bobert ELF BOT: Bobert, "1886 Sembol Reset , Clan Grade Reset , Db sıfırlama , Kral ekleme ,Gm Komutları"...
  Üst