Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü GTA Online "timed out downloading Player data" hatasına Windows 11 sebep oluyor olabilir mi?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
GTA Online "timed out downloading Player data" hatasına Windows 11 sebep oluyor olabilir mi? Çok önceden bu hata hakkında konu açmıştım ve uzun süren araştırmalar sonucu çözümü bulamamıştım. Rockstar destek de çözüm bulamamıştı. Aynı evde başka bilgisayarda aynı hesapta bu hatayı vermiyor. Hata veren bilgisayarı formatladım ama sonuç yok. Modem IP değiştirttim yine sonuç yok. Bu hatayı önceden almıyordum. Önceden Windows 10 kullanıyordum ama Windows 11'e geçtikten sonra bu hatayı alıp almadığımı bilmiyorum, hatırlamıyorum. Sizce sorun Windows 11 mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
GTA Online "timed out downloading Player data" hatasına Windows 11 sebep oluyor olabilir mi? Çok önceden bu hata hakkında konu açmıştım ve uzun süren araştırmalar sonucu çözümü bulamamıştım. Rockstar destek de çözüm bulamamıştı. Aynı evde başka bilgisayarda aynı hesapta bu hatayı vermiyor. Hata veren bilgisayarı formatladım ama sonuç yok. Modem IP değiştirttim yine sonuç yok. Bu hatayı önceden almıyordum. Önceden Windows 10 kullanıyordum ama Windows 11'e geçtikten sonra bu hatayı alıp almadığımı bilmiyorum, hatırlamıyorum. Sizce sorun Windows 11 mi?

GTA Online “timed out downloading Player data” hatası, oyuncu verilerinin sunucudan indirilememesi nedeniyle online modda oynamayı engelleyen bir sorundur. Bu hatanın sebebi birçok...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

GTA Online “timed out downloading Player data” hatası, oyuncu verilerinin sunucudan indirilememesi nedeniyle online modda oynamayı engelleyen bir sorundur. Bu hatanın sebebi birçok faktöre bağlı olabilir, ancak Windows 11’in de etkisi olabilir. Web
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
arama sonuçlarıma göre, bu hatayı yaşayan bazı kişiler Windows 10’a geri dönerek sorunu çözmüşler. Ayrıca, Windows 11’in henüz tam olarak geliştirilmediği ve bazı oyunlarda uyumluluk sorunları yaratabileceği de belirtilmiştir.

Bu nedenle, sizin de Windows 10’a geri dönmenizi ve GTA Online’ı tekrar denemenizi öneririm. Eğer bu işe yaramazsa, başka çözüm yolları aramaya devam edebilirsiniz. Örneğin, GTA Online’ın güncel olduğundan, internet bağlantınızın stabil olduğundan, güvenlik duvarı veya antivirüs programlarının oyunu engellemediğinden emin olabilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm