Neler yeni

High On Life Torrent İndir

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

nb1byo5.jpg

High On Life Torrent indirmek isteyen arkadaşlar için mükemmel bir konu hazırladım. High On Life oyun içi özellikleri, nasıl kurulduğu, detayları ve daha fazlasını bu konuda bulabilirsiniz. Hemen detaylara geçelim;

Oyun İçi Özellikler:​

• Evrenin şimdiye kadar gördüğü en ölümcül galaksiler arası bolluk takipçisine dönüşmek için çekici, konuşan silahları kurtarın ve onlarla işbirliği yapın.
  • Vahşi bir cennetten, evrenin merkezi olan bir uzay kayasının içinde işlenmiş bir şehre uzanan dinamik ve değişen evrenleri keşfedin.
  • İğrenç Garmantous ve onun yabancı serseri sürüsünün izini sürerken, farklı serserilerle yüzleşmek için her silahın olağanüstü yeteneklerini etkileyin.
  • İz sürücü zorluklarını tamamlayın, tuhaf, eğlenceli ve eğlenceli karakterlerle tanışın ve çeşitli yabancı yenilikleri toplayın ve oradan gökyüzü sınırdır!

High On Life'ın Detayları:​

Oyun AdıHigh On Life Torrent
TürSimülasyon
Yayın tarihi13 Aralık 2022
GeliştiriciSquanch Oyunları
Arayüz diliRUS|TUR|Multi7
Dosya boyutu29,8 GB
Ayrıca Başlamağaza.steampowered.com

High On Life Trailer​

High On Life Torrent Nasıl Kurulur​

Adım 1. Aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın ve torrenti açmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Evet'i seçin ve indirme işleminin başlamasına izin verin. Torrent uygulamanız yoksa uTorrent'i indirmek için
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

2. Adım. High On Life Torrent İndirme
işlemi tamamlandıktan sonra torrente sağ tıklayın ve “İçeren Klasörü Aç” öğesini seçin.

3. Adım. High On Life Download CPY klasörünün içine çift tıklayın ve kurulum uygulamasını çalıştırın.

Adım 4. Oyunu yükleyin. Herhangi bir anti-v*rüs biçimini devre dışı bıraktığınızdan emin olun, böylece hiçbir dosya bozulmaz.

Adım 5. Tamamlandığında, Crack klasörünün içine gidin, klasördeki tüm dosyaları sağ tıklayın ve kopyalayın, ardından masaüstünüzdeki High On Life Download'a sağ tıklayın ve “Dosya konumunu aç” seçeneğine tıklayın. Crack dosyalarını sağ tıklayıp bir dizine yapıştırın, oyunu başlatın, eğlenin ve oynayın. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, oyunu yönetici olarak çalıştırın ve video sürücülerinizi güncellediğinizden ve buradan alabileceğiniz DirectX'in kurulu olduğundan emin olun.

High On Life Torrent + Crack İndir​

High On Life indirmek için aşağıdaki indirme linkine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

DOWNLOAD / INDIR

DLL HATALARINI ÖNLEMEK İÇİN DIRECTX YÜKLÜ OLMALIDIR.
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
!

Dikkat: Antivirüs programınızın devre dışı olduğundan emin olun, bunu yapmamak yüklediğiniz oyunun çökmesine ve açılmamasına neden olur. Bu sitedeki tüm indirme dosyaları, Norton, avg, McAfee vb. ne olursa olsun %100 temizdir...

High On Life Sistem gereksinimleri:​

Minimum Gereksinimler:​

• CPU : Intel(R) Core(TM) i5-4430K CPU @ 3.00GHz (4 CPU)
  • Bellek : 8 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit
  • VİDEO KARTI : NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)/AMD Radeon R9 290X (4GB)
  • PİKSEL GÖLGELENDİRİCİ : 5.1
  • VERTEX SHADER : 5.1
  • BOŞ DİSK ALANI : 45 GB
  • ÖZEL VİDEO RAM : 3072 MB

Önerilen Gereksinimler:​

• CPU : Intel(R) Core(TM) i5-6402p CPU @ 2,80GHz (4 CPU) / AMD Ryzen 5 2600 (3,4 GHz)
  • Bellek : 8 GB
  • İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit
  • VİDEO KARTI : NVIDIA GeForce RTX 2060 (6GB)/AMD RX 5600 XT (6GB)
  • PİKSEL GÖLGELENDİRİCİ : 5.1
  • VERTEX SHADER : 5.1
  • BOŞ DİSK ALANI : 45 GB
  • ÖZEL VİDEO RAM : 6144 MB

Ekstra Notlar: Fare, konsol ve oyun kumandası (XInput olduğu gibi). Ekran hedefleri: 1920×1080. Kullanılan ekran ve PC tasarım kartı durumuna ve düzenine bağlı olarak, bu oyun vitrin hedeflerini 4K'ya çıkarabilir.

Bununla birlikte, 4K hedeflerinin yetkili bir şekilde desteklenmediğini bilmeniz ideal olacaktır. Bu öğe yalnızca MS-IME konsol girişini destekler. Diğer IME'lerin bununla etkili bir şekilde çalışmama olasılığı vardır.