Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü i7-11800H sistemde Forza Horizon 4 oyundan atıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
i7-11800H sistemde Forza Horizon 4 oyundan atıyor Steam'den Forza Horizon 4 oynayacaktım, daha eskiden oynarken böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum. Windows 11 kullanıyorum ekran kartım NVIDIA 3060 işlemcim ise Intel Core i7 11800H oyuna girdikten sonra devama basıyorum ve ardından intro geliyor introdan sonra ise siyah bir loading ekranında beni oyundan atıyor. Çözümü var mıdır?

Çözüm
i7-11800H sistemde Forza Horizon 4 oyundan atıyor Steam'den Forza Horizon 4 oynayacaktım, daha eskiden oynarken böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum. Windows 11 kullanıyorum ekran kartım NVIDIA 3060 işlemcim ise Intel Core i7 11800H oyuna girdikten sonra devama basıyorum ve ardından intro geliyor introdan sonra ise siyah bir loading ekranında beni oyundan atıyor. Çözümü var mıdır?

Steam'de Forza Horizon 4'ün dosya bütünlüğünü doğrulamak için şu adımları izleyin:

• Steam istemcisini açın ve "Kütüphane" sekmesine gidin.
  • Forza Horizon 4'e sağ tıklayın ve "Özellikler"i seçin.
  • "Yerel Dosyalar" sekmesine geçin ve "Dosyaları doğrula" seçeneğini tıklayın.
  • Steam, oyun dosyalarını doğrulamak için gerekli adımları...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Steam'de Forza Horizon 4'ün dosya bütünlüğünü doğrulamak için şu adımları izleyin:

• Steam istemcisini açın ve "Kütüphane" sekmesine gidin.
  • Forza Horizon 4'e sağ tıklayın ve "Özellikler"i seçin.
  • "Yerel Dosyalar" sekmesine geçin ve "Dosyaları doğrula" seçeneğini tıklayın.
  • Steam, oyun dosyalarını doğrulamak için gerekli adımları atacaktır.

Kişi Yorumladı
Çözüm