Neler Yeni

İnstagram İletişim Butonu Ekleme

ELFDaily 

#code
Yönetici
Her geçen gün sistemine yeni yeni özellikler eklemeye devam eden İnstagram Sosyal Ağı bu sefer özellikle benim çok dikkatimi çeken bir özellik ile karşımıza geldi. İnstagram sayfalarında dolanırken bir sayfanın profilinde "İletişim" butonu çok ilginç bir şekilde dikkatimi çekti.

Tabi, rahat durmadım ve hemen araştırma yoluna gittim. Daha önce bu konu hakkında hiç duymamıştım. İnstagram iletişim butonuna ek olarak, iş hesaplarına bir kaç özellik daha gelmiş.

Peki İnstagram hesabıma iletişim butonunu nasıl ekleyebilirim?

Bunun için belki bazılarınızı üzecek, belki de bazılarınızı sevindirecek bir açıklamam olacak. Öncelikle İnstagram iletişim butonu eklemek için İOS işletim sistemine sahip olmalısınız çünkü İnstagram iletişim butonu güncellemesini şu an için sadece İOS işletim sistemli telefonlarda yapabilirsiniz.

İnstagram iş hesabı sahibi olmanız size harika görünen İnstagram iletişim butonu eklemenize olanak verir. Ayrıca tek bununla kalmıyor ve aşağıdaki özellikler gibi harika fırsatlar sunuyor.

• Takipçi istatistiklerini görebilme ve son zamanlarda kimler beğenmiş ve takipçi artırma ipuçları.
  • Bir gönderiyi kaç kişi gördü.
  • Profilinize tıklayan sayısı.
  • Sitenize kaç tıklama gelmiş.
  • Popüler paylaşımlar.
  • Toplam erişim.
  • Takipçi özellikleri(yaş,cinsiyet)
  • Takipçiler hangi saatlerde aktif.
İnstagram İletişim Butonu Ekleme

İnstagram hesabınızın ayarlar kısmına girin ve hesabı iş hesabına dönüştür seçeneğini seçiniz. Unutmayın sadece İOS için güncelleme geldi.

Son düzenleme:

Üst Alt