Neler yeni

iPhone 7 fiyatı değişim kampanyası olacak!

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
iPhone 7 ve iphone 7 plus fiyati belli oldu. iPhone 7 Türkiye'de pahalıya satılacak. iPhone 7'yi çıkar çıkmaz almayın ve 1 ay sonra başlayacak değişim kampanyasını bekleyin.


Apple'ın önümüzdeki hafta tanıtımını duyurduğu iPhone 7'nin satış fiyatının ne kadar olacağına dair bilgiler netleşiyor. Vergiler de işin içine girince iPhone 7 Türkiye'de hayli pahalı olacak. O yüzden çıkar çıkmaz hemen almayın. 1 ay sonrasında süper bir kampanya başlayacak onu bekleyin.
Apple, gelecek hafta Çarşamba günü, (7 Eylül 2016) ABD’nin San Francisco eyaletinde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'un tanıtımını yapacak.


Büyük gün için geri sayım başlarken satış fiyatları da ortaya çıkmaya başladı.
Apple Ceo'su Tim Cook'un tanıtımını yapacağı iPhone 7'nin 749 dolardan satılacağı söyleniyor. iPhone 7 Plus için ise satış rakamı 849 dolardan başlayacak.


[h=3]IPHONE 7 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI NE KADAR OLUR?[/h]
iphone-7-turkiye-fiyati-kac-lira-olacakjpgdesXXTj5.jpg


iPhone 7 dünya üzerinde yine en pahalı Türkiye'de olacak. Vergiler işin içine girince tüketiciye maliyeti hayli tuzlu olacak.

iPhone 7'nin satış fiyatının Türkiye'de en düşük 3 bin 200 lira, iPhone 7 Plus'un ise 3 bin 499 lira olması bekleniyor. Iphone 7'nin fiyatı hafızası kapasitesine göre 5 bin liraya kadar çıkacak.


IPHONE 7 ALMAK İÇİN ACELE ETMEYİN ÇÜNKÜ...
Apple, Türkiye’de bir operatörle anlaşarak eski iPhone’ları alıp, yerine iPhone 7 verecek.


iphone-7-ne-zaman-cikiyorjpgYQH6iFk1.jpg


iPhone 7’nin duyurulmasından yaklaşık 1 ay sonra başlayacak olan bu kampanya, yeni teknolojiye bütçe ayırmakta zorlanacak kişiler için iyi bir seçenek olabilir. Söz konusu operatör ile olan anlaşma, belli bir süre sonra da diğer operatörlerle de devam edecek. Yani çıkar çıkmak iPhone 7 almak için acele etmeyin ve bu kampanyaları bekleyin.


IPHONE 7 ÖZEKLİKLERİ NELER?
iphone-7-ozellikleri-ve-fiyati-ne-kadarjpgxf3NqioZ.jpg

7 Eylül çarşamba günü görücüye çıkacak olan iPhone 7'nin özelliklerine dair bugüne kadar bir çok bilgi sızdı.


iphone-7-goruntuleri-sizdi-fiyati-kac-lira-turkiyejpg6p3nOKqS.jpg


iPhone 7 serisi, anten çizgileri gibi küçük değişikliklerin dışında Apple'ın iPhone 6'dan bu yana kullanmakta olduğu tasarım anlayışını devam ettiriyor.


IPHONE 7'DE PİL ÖZELLİĞİ
4.7 inçlik iPhone modelleri bugüne kadar pil noktasında kullanıcıları memnun edebilmiş değil. iPhone 7 için iddia edilen pil kapasitesi de şu an için kağıt üzerinde bu memnuniyetsizliğin süreceğini gösteriyor.


iphone-7-fiyati-ozellikleri-sarjijpgv936W64U.jpg


iPhone 6s modelinde 1.715 mAh büyüklüğünde bir pile yer veren Apple, iPhone 7’de 1.960 mAh kapasiteli bir pil kullanacak. Kapasite noktasında gerçekleşen artış kayda değer görünmese de, A10 işlemcisinin çalışma verimliliği ve diğer yeni nesil donanımların pil kullanım süresinde nasıl bir etki göstereceğini telefonun tanıtımı sonrası göreceğiz.
 

Üst