Neler yeni

Kimbo Slice Kimdir? - Klimbo Slicenin Biyografisi

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Kevin Ferguson (8 Şubat 1974 – 6 Haziran 2016), bilinen adı Kimbo Slice, ABD'li profesyonel güreşçi, Karma dövüş sanatları dövüşçüsü ve aktör. 2011 yılından bu yana, profesyonel taekwondo ile de ilgilenmişdir.
20111017kimbo003.jpgHAYATI VE KARİYERİ OLARAK
8 Şubat 1974 yılında Bahamalar'da dünyaya geldi. O, ailede çocukların içinde en büyüğü idi. Çocukken, ailesi Cutler Bay, Florida'ya taşındı. O,Bel-Air İlköğretim Okuluna gitti, 13 yaşında bir arkadaşını savunmaya çalışırken ilk mücadelede yer aldı. Ferguson Cutler Ridge Orta Okulu'nda çalışmalarına devam etti ve daha sonra Richmond Heights Orta Okuluna katıldı. Daha sonra Miami Palmetto Lisesini bitirdi.


K%C4%B0MBOO(1).jpg[h=3]Profesyonel boks kariyeri[/h]Profesyonel boksda Kimbo Slice süper ağır sıklet kategorisinde Ağustos 2011 yılında ilk dövüşünü yaptı. İlk altı görüşlerini ABD vatandaşlarına karşı düzenledi. Bunlardan beşini knockout ile kazandı. Ocak 2013 yılında Avustralya'ya gitti ve Daniel Geale - Anthony Mundine mücadelesinde anderkatede oldu, ikinci turda yerel boksör Shane Tilyard'ı nakavtla yendi. Fukuokada Inoki Genom Federasyonun "Genom 14" etkinliğinde eski sumo güreşçisi Shinichi Suzukawa karşı görüşü oldu.
Kimbo fiziksel güçü, dövüş tekniki ve sakallı imajı ile spor dünyasının en çekici isimlerinden biri idi. Nisan 2016 yılında Bellator Başkanı Scott Coker, Kimbonun "Bellator 158" olayında James Thompsona karşı bir rövanş olacağını ESPN SportsCenter-de yaptığı açıklamasında duyurdu.Bu, Londra'daki O2 Arena'da 16 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşmeli idi. Ancak bundan önce Slice hayatını kaybetti ve bu görüş olamadı.
kimbo-slice-%C3%B6ld%C3%BC.jpg[h=2]Ölümü[/h]6 Haziran 2016 tarihinde, Slice sağlık sorunu ile Coral Springs, Floridada evine yakın bir hastaneye başvurdu. Kalp yetmezliği ve karaciğer hastalığından öldü. Bu kayıpMuhammed Ali'nin ölümünden birkaç gün sonra olduğundan dolayı dövüş sanatları dünyasında ikinci üzüntü yaşanmasına sebep oldu. Kimbo Slice'ın üç oğlu, üç kızı vardı.
 

Üst