Neler yeni

KiraSoftware KiraGuard ISTIRAP SOURCE - 18-11-2023 - 1098 - 23xx

uni.alimurat@gm

Kullanıcı
Kredi
0
Unpack Exe yi kullanmaya çalıştığımda, Launcher dan start verdiğimde sadece siyah ekran da kalıyor login vermiyor.

U
uni.alimurat@gm yorumladı
Yardımın için teşekkürler, bunu daha sonra bakıcam. Ancak hala şu sorunu atlatamadım anticheat'i derlerken

Cannot open include file d3dx9.h no such file or directory diyor.

Directx SDK sını indirip kurmama rağmen hala bu sorun devam ediyor. Acaba bu D3dx9.h'ı başka bir yerlere mi atmam gerekiyor.

U
Sorunu çözdüm şimdi de dxerr9.h harası almaya başladım :D

U
Onuda çözdüm ancak şimdide LNK1104 Dsetup.lib dosyası açılamıyor hatası alıyorum. Muhtemelen SDK dosyalarım eksik ancak bir türlü çözemedim

hagen

Bilgili Üye
Kullanıcı
Kredi
65
Onuda çözdüm ancak şimdide LNK1104 Dsetup.lib dosyası açılamıyor hatası alıyorum. Muhtemelen SDK dosyalarım eksik ancak bir türlü çözemedim
istediği dosyayı gameserver projesi içerisine at. (c:/programfls/directx/lib .....)

2 Comments
U
Yardımcı olduğun için çok teşekkürler. Cidden bir yerlere gidiyor gibiyim :) Şuanda sadece CFF explorer ile çıkan DLL yi import etmek kaldı ancak onuda daha çözemedim. İnternetten araştırıyorum.

U
çıkan dll yi de cff explorer ile yerleştirdim import directory tablosunda görebiliyorum. Ancak hala aynı sorunu alıyorum

hagen

Bilgili Üye
Kullanıcı
Kredi
65
1 Kişi Yorumladı
U
Launcher'ı çalıştırdığımda hala siyah ekranda kalıyor. Dediğin gibi CFF explorer kullanarak unpack exe'nin içerisine koguard.dll dosyasını tanıttım. Ancak hala siyah ekran veriyor.

hagen

Bilgili Üye
Kullanıcı
Kredi
65
Launcher'ı çalıştırdığımda hala siyah ekranda kalıyor. Dediğin gibi CFF explorer kullanarak unpack exe'nin içerisine koguard.dll dosyasını tanıttım. Ancak hala siyah ekran veriyor.
UIF Yollarını değiştirdiysen veya uzantılarını data/ui_us.tbl düzenlemen şart.
Siyah ekran uifleri okumama veya ACS Hkey yanlışta olabilir ( genellikle Crash verir bu yüzden ama ) emin olamadım.

1 Kişi Yorumladı
U
Hayır hiç bir şeyi değiştirmedim. Sadece kiraguard.xem'i unpack exe ye importladım CFF explorer dan bu kadar.

hagen

Bilgili Üye
Kullanıcı
Kredi
65
1 Kişi Yorumladı
U
Evet CFF explorer ile import ettim. Kiraguard.xem diye görebiliyorum import directory de

hagen

Bilgili Üye
Kullanıcı
Kredi
65
Evet CFF explorer ile import ettim. Kiraguard.xem diye görebiliyorum import directory de

1- ACS'de Ek düzenleme yapma, ACS gir ve Sadece Build al.
2- Aldığın build'i Unpack bir exe'ye strud_pe veya cff explorer ile importla
3- Oyun clientinin içerisine at.

1 Kişi Yorumladı
U
işte yaradı :) farklı bir client kullandığım için işe yaramıyormuş. Daha sonra nedenine bakıcam.

Şuanda oyundayım ve gayet güzel çalışıyor. Sadece bazı npc ler çalışmıyor (bunu halletmesi çok kolay) ve automasterskill'i 1 yapmama rağmen karakter yarattığında master açık başlamıyor

Daha önemli bir sorum var, AVCI editör'ü bir türlü çalıştıramadım, yardım edebilirmisin rica etsem?
CAST or CONVERT: invalid attributes specified for type "int" hatası alıyorum.