Neler yeni

knight exe port ip değiştirme

KArdiy0n

Paylaşımcı Üye
Kullanıcı
Kredi
16
merhaba arkadaşlar biz bu konulardan çok uzak kaldık 24xx exe ip ve port adresi değiştirmek istiyorum nasıl yapıldığını bile hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
merhaba arkadaşlar biz bu konulardan çok uzak kaldık 24xx exe ip ve port adresi değiştirmek istiyorum nasıl yapıldığını bile hatırlamıyorum bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba
merhaba,
exe'de ip port düzeltmiyorsunuz server filesteki gerekli dosyaları editleyerek bunlar login server ve ebenezer veya game server adlı dosyaları ipine göre editleyerek oluyor. Local host ise 127.0.0.1 olarak ip girmen gerekiyor eğer sabit ip adresin varsa onu girmen gerekiyor

veya en temizinden bi sunucu alarak ipini girerek ona göre bu dosyaları editlemen gerekiyor daha sonra clientten patch cektirip oyuna giriş yapılıyor

3 Comments
KArdiy0n
KArdiy0n yorumladı
yorumun için teşekkür ederim unpack exedeki port ve ip no farklı olduğu için sürekli 10060 alıyorum benim bu exe editlemeyle ilgili bir yardıma ihtiyacım var sourcede ve ini dosyasında ayarlar aynı fakat hala hata alıyorum benim hatırladığım kadarııyla biz exe içinden bu port ve ipleri ayarlıyorduk fakat hangi uygulama ve programla nasıl yapıyorduk bir türlü aklıma gelmiyor yanlışşam tekrar düzeltin lütfen

ELFDaily
ELFDaily  yorumladı

hangi dosyaları kullanıyorsunuz?

KArdiy0n
KArdiy0n yorumladı
cyperacs ama çok gerek kalmadı kendi dosyalarımı düzenlemeye başladım
cyperacs içinde pus gm eklentilerini incelemek istiyordum çözemeyince sıkılıp kendim kodlamaya başladım

Son düzenleme: