Neler yeni

Knight Online 10060, 10061, -1 Hatalarının Çözümleri

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
Öncelikle bilmeliyiz 10060, 10061, -1, servere bağlanırken dc olma gibi hatalar yanlış kodlanan server files, uyumsuz server dosyaları, database, port numaraları ve sunucu giriş adresinden kaynaklanmaktadır.

Failed logging into the login server server -1 Hatasının Çözümü:

Bu hatanın tek bir sebebi vardır o da uzun ip adresidir arkadaşlar. Servere bağlanmak için kullandığınız ip adresi veya alan adı çok uzunsa değiştirmeniz gerekmektedir.

Failed logging into the login server server 10060 Hatasının Çözümü:

10060 hatası kesinlikle uyumsuz, yanlış kodlanmış ebenezer ve yanlış açılmış port numaralarından kaynaklanmaktadır. Ebenezerin database ve diğer server dosyalarına uyumlu olduğundan emin olduktan sonra portları düzgünce ve erişilebilir şekilde açın.

Failed logging into the login server server 10061 Hatasının Çözümü:


10061 hatasının tek sebebi server.ini dosyalarının yanlış kodlanmış olmasıdır. Bunun için server fileslerinizdeki tüm server.ini dosyalarını kontrol edip düzgünce kodladıktan sonra bu sorundan kurtulmuş olursunuz.

Karakter giriş ekranında dc olmanın çözümü:

Eğer kurduğunuz pvp server giriş ekranına kadar açılıyorsa server fileslerde, portlarda ve ip adresinizde bir sorun yok demektir. Bu hata yanlış ve eksik databaseden kaynaklanmaktadır. Dbnizi başka bir db ile değiştiriniz ya da sorunları bulup düzeltiniz.
 
Son düzenleme:

Üst