Neler yeni

Konu: Hande Erçel kimdir? - Hande Erçelin Resmi ve Biyografisi

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Ekranların sevilen yüzü Hande Erçel yeni dizisi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. Sosyal medya'da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Hande Erçel'in yeni dizisindeki rolü ne olacak? Hande Erçel kimdir? İşte tüm merak edilenleri sizin için derledik...

740full-hande-er%C3%A7el.jpg


hande-ercel-kimdir--6829475.Jpeg


HANDE ERÇEL KİMDİR?
Hande Erçel, 1993 yılında doğdu.
Hande Erçel Yaşı: 22
Hande Erçel Boyu: 1.75 m
Hande Erçel Kilosu: 55 kg

Hande Erçel 1993 Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede filminde ve Hayat Ağacı dizilerinde rol almıştır.
2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuştur ve ülkemizi temsil etmiştir.
4044363.jpg


HANDE ERÇEL AŞK LAFTAN ANLAMAZ’DA HAYAT ROLÜNDE

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Hande Erçel yeni bir yaz dizisinin kadrosuna katıldı. Hande Erçel, Haziran ayında izleyiciyle buluşması hedeflenen ve Bi Yapım imzası taşıyan ‘Aşk Laftan Anlamaz’ dizisinin kadrosuna girdi.
Hande Erçel, aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat rolünde olarak izleyicinin karşısına çıkacak.
Giresun’da doğan ve İstanbul’da iki kız arkadaşıyla birlikte yaşayan ‘Hayat’, bir tesadüfler silsilesiyle önce aradığı işi bulacak ardından da aşkı… Hayat’ın hayatı bir günde değişecek…
fft16_mf6829470.Jpeg

YENİ PROJE ÖNCESİ TAYLAND TATİLİ
Dizinin cast çalışmaları devam ederken, ilk imzayı atan Hande Erçel, önceki sezonun yorgunluğunu atmak ve yeni dizisi öncesi enerji toplamak için Tayland’a tatile gitti. Haziran ayında izleyiciyle buluşması planlanan dizinin çekimlerine Nisan ayının son haftasında başlanacak! ‘Aşk Laftan Anlamaz’ keyifli senaryosu ve oyuncu kadrosuyla bu yaza damga vuracak.

fft16_mf6829473.Jpeg

fft16_mf6829474.Jpeg

 

Üst