Neler Yeni

LG G3 Aramalarda Oluşan Ses Sorunu ve Çözümü

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,668
Kaynaklar
16
Beğeniler
173
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1LG G3 Aramalarda Oluşan Ses Sorunu ve Çözümü

Özellikle Samsung Note gibi cihazlarda oldukça sık karşılaştığımız ses sorunu, bazı G3 kullanıcıları tarafından da tespit edildi. Özellikle Skype ve telefon aramalarında görülen sorunda, kullanıcılar karşı tarafın sesini algılamakta zorluk çekiyor ve bu nedenle kulaklık kullanıyorlarmış. İşte sizin için hazırladığımız çözümler.

Çözümü

Ayarlar >> Arama >> Ses Geliştirme
bölümüne gidin ve açıksa kapatın ya da kapalıysa açın ve ses kalitesini tekrardan kontrol edin.

İkinci olarak ses hala düzelmediyse Gizlilik ayarlarından ses ile ilgili izinleri düzenleyebilirsiniz.

Sorununuz hala çözülmediyse, bu sorunun ne zamandan beri başladığına bakın. Eğer ilk kullanımdan itibaren sürüyorsa, problem cihazın ahizesinden kaynaklı olabilir eğer öyleyse garantiye göndermenizi öneririz. Ancak bir süre önce başladıysa, bu problemden önce indirdiğiniz son uygulamalara göz atmalısınız çünkü uygulama izinleri de cihazınızı olumsuz yönden etkileyebilir.

Güncelleme: LG G3 “Şu an indirilemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” Hatası

Bunların yanı sıra takipçilerimizden aldığımız mesajlara göre LG G3 “Şu an indirilemiyor. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.” hatası mevcutmuş. Bu hata mesajlarınızdan kaynaklanıyor olabilir. Mesajlarınız içerisinde bir MMS mesajı aldıysanız ve internete bağlı değilseniz, dosya indirilemediğinden dolayı “LG G3 şu anda indirilemiyor” hatası alıyorsunuz. Bunun için mesajlarınızı temizlemenizi öneriyoruz. MMS mesaj yoksa, indirilecek dosya ve hata da yoktur.

Ancak bu işlemlerin ardından sorununuz devam ederse cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmeyi deneyebilirsiniz.
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
    D ELF BOT: dantekral, "1453 Fire Drake Server Files 2016" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı.
    Üst