Neler Yeni

LG G3 Kendiliğinden Kapanma Sorunu ve Çözümü

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,668
Kaynaklar
16
Beğeniler
173
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1

LG G3 Kendiliğinden Kapanma Sorunu ve Çözümü
Bazı kullanıcılar cihazın durduk yere kendiliğinden kapandığını ve cihazı güç tuşuna basarak yeniden açmak zorunda kaldıklarını belirtti. Bazı kullanıcılar ise güç butonunun işe yaramadığını, cihazın bataryasını çıkarıp tekrar taktıktan sonra cihazı ancak açabildiklerini söyledi. İşte çözümümüz.

Çözümü

Cihazınızı fabrika ayarlarına döndürmek bu sorunu çözebilir ancak bunu yapmadan önce tüm kişisel dosyalarınızın yedeğini alın ardından
Ayarlar >> Genel >> Yedekle ve Sıfırla >> Fabrika Ayarlarına Sıfırla >> Her şeyi sil (cihazı sıfırla)
tuşlarına tıklayın ve cihazınız ilk aldığınız haline dönsün. Cihazınız fabrika ayarlarına dönüp başlatıldığında adımları takip edin ve uygulamalarınızı kurun. Kurduğunuz uygulamaları iyi takip edin çünkü cihazınızın birçok sorunu bu uygulamalardan da kaynaklanabilir. Özellikle uygulamaları indirmeden önce kendi cihazınız için yapılan yorumlarına göz atın böylelikle cihazınızda herhangi bir sorun oluşturup oluşturmayacağını önceden bilebilirsiniz.

Ayrıca bu hatalar bataryanızdan kaynaklı olabilir, özellikle cihazınız darbe aldıysa ya da bataryanız bir şekilde zarar görmüşse. Eğer cihazınız hala garanti kapsamında ise yeni bir batarya talep edebilir ya da yedek bir batarya alabilirsiniz.
 

Ersin

Çaylak
Kullanıcı
Katılım
18 Ocak 2016
Mesajlar
77
Kaynaklar
0
Beğeniler
2
Puanları
16
#2

teşekkürler üstad
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
    D ELF BOT: dantekral, "1453 Fire Drake Server Files 2016" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı.
    Üst