Neler Yeni

LG G5 Donma Sorunu ve Çözümü

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,667
Kaynaklar
16
Beğeniler
170
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1LG G5 Donma Sorunu ve Çözümü

LG G5’te karşılaşılan sorunlardan biri de donma sorunu. Özellikle cihaz üzerinde bir işlem yaparken cihazınız donuyor ya da ekrana tıkladığınızda cevap vermesi uzun sürüyor ise siz de bu sorunu yaşıyorsunuz demektir. Gelin çözümlere birlikte bakalım.

Çözümü:

  • Eğer cihazınız dondu ve işlem gerçekleştiremiyorsa güç tuşuna basın ve yeniden başlat seçeneğine dokunun, ancak ekranınız da dondu ve bu menüye erişemiyorsanız cihazınız kapanana kadar güç tuşuna basılı tutun ve cihaz kapandıktan sonra tekrar güç tuşunu kullanarak cihazı açın.
  • Eğer sorununuz tek seferlik değil de sürekli tekrarlanıyorsa Android sürümünüzün güncel olup olmadığını kontrol edin. Bunun için “Ayarlar >> Cihaz Hakkında >> Yazılım Güncellemesi” basamaklarını takip etmeniz yeterli.
  • Cihazınızdaki uygulamaların güncel olduğundan emin olun. Bunun için de Google Play’e girerek “Uygulamalarım” bölümünden yazılım güncellemelerini yapabilirsiniz.
  • Eğer tüm bunlara rağmen sorununuz düzelmediyse cihazınızı fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz.
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
  • Şu an sohbet eden bulunmuyor.
    S ELF BOT: serdar155, "21xx, 22xx ELF Farm Databese 2018" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı.
    Üst