Neler Yeni

LG G5 Ekran Sorunu ve Çözümü

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,668
Kaynaklar
16
Beğeniler
173
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1LG G5 Ekran Sorunu ve Çözümü

Yukarıda da belirttiğim gibi kullanıcılar tarafından dünya genelinde LG G5 ile ilgili en sık karşılaşılan sorun maalesef ki ekran sorunu. Ancak sıradan ekran donması gibi bir sorun değil bu, cihaz ekranında renklerin oluşması için kullanılan ekran ışıklarının (backlight) istenilen rengi vermemesi sonucu yaşanan problem.

Örneğin ekranın beyaz olması gereken bir yerde arkadan siyah ışıkların yansıması gibi düşünebilirsiniz. Kullanıcılar bu sorunu özellikle ekranın dış kenarlarında yaşadığını belirtmiş. Ayrıca bazı kullanıcılar da ekrana dokunduklarında, dokunulan bölgenin renginin değiştiğini bildirmiş.

Çözümü:

  • Maalesef bu sorun için cihazınıza yapabileceğiniz kişisel bir müdahale bulunmamaktadır. Eğer böyle bir sorunla karşılaşıyorsanız, cihazınızın gerekli donanım değişikliklerinin yapabilmesi için servise götürmelisiniz. Ancak değişimden sonra cihazınızı iyice kontrol etmeden teslim almamanızı öneriyoruz.
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
    D ELF BOT: dantekral, "1453 Fire Drake Server Files 2016" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı.
    Üst