Neler Yeni

LG G5 Kamera Sorunu ve Çözümü

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,668
Kaynaklar
16
Beğeniler
173
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1LG G5 Kamera Sorunu ve Çözümü

Kullanıcıların geri bildirimlerine göre LG G5 kamerası belirli bir süre kullanıldıktan sonra ani bir şekilde kamera durduruldu hatası vererek, kapanıyormuş. Özellikle kamerası ile gündeme gelen bir cihaz için kullanıcıları büyük bir hayal kırıklığına uğratan bu sorunun çözümünü sizler için araştırdık.

Çözümü:

  • İlk olarak sorunun yazılımsal mı yoksa donanımsal mı olduğunu öğrenmek için üçüncü parti bir kamera uygulaması indirmenizi öneriyoruz. Böylece sorunun sizin kamera uygulamanızdan mı yoksa doğrudan kameranızdan mı olduğunu anlayabilirsiniz. Eğer indirdiğiniz uygulama üzerinden de fotoğraf çekmeye çalıştığınızda kameranız hata veriyorsa sorun büyük ihtimalle donanımsaldır. Ancak indirdiğiniz uygulama ile fotoğraf çekebiliyor, telefonunuzdaki kamera uygulaması ile çekemiyorsanız sorun telefonunuzun kamera uygulamasındadır. Eğer sorun kamerada ise cihazınızı servisinize göndermenizi öneriyoruz. Ancak sorun kamerada değil de kamera uygulamasındaysa aşağıdaki adımlardan devam edebilirsiniz.
  • Ayarlar >> Uygulama Yöneticisi >> Hepsi/Tümü” bölümüne giderek “Kamera” uygulamasını bulunuz. Uygulamanın içine girerek “Veriyi Sil” butonuna tıklayınız. Daha sonra telefonunuzu yeniden başlatınız.
  • Eğer tüm bu işlemlere rağmen sorununuz düzelmediyse cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyebilirsiniz.
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
    D ELF BOT: dantekral, "1453 Fire Drake Server Files 2016" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı.
    Üst