Neler Yeni

LG G5 Parmak İzi Okuyucu Sorunu ve Çözümü

ELFDaily

Bilgili
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,668
Kaynaklar
16
Beğeniler
173
Puanları
131
Yaş
21
Konum
Bursa
#1LG G5 Parmak İzi Okuyucu Sorunu ve Çözümü

Bildirilen bazı sorunlara göre kullanıcılar parmak izi okuyucusuyla ekran kilidini açarken bazı sorunlar yaşamışlar. Yapılan araştırmalara göre sorunların büyük bir çoğunluğu telefon kılıflarından kaynaklanırken, ufak bir kısmı ise parmak izinin yanlış açılalarla kaydedilmesinden kaynaklanmaktadır. Gelin sizler için derlediğimiz çözümleri birlikte inceleyelim.

Çözümü:

  • İlk olarak telefon kılıfınızın, parmak izinizin doğru okunup okunmadığını etkilediğini öğrenmek için telefon kılıfınızı çıkararak parmak izinizi okutunuz. Eğer ekran kilidiniz sorunsuz bir şekilde açılıyorsa parmak izi tarayıcınızı etkilemeyecek şekilde bir telefon kılıfı almanızı öneriyoruz.
  • Eğer telefon kılıfını çıkarmanıza rağmen parmak izi tarayıcısı doğru şekilde çalışmıyorsa, telefon kılıfınız ile birlikte cihazı elinizde her gün kullandığınız pozisyonda tutarak parmak izinizi yeniden kaydetmelisiniz.
  • Eğer sorununuz tüm bunlara rağmen çözülmüyorsa parmak izi tarayıcınızda donanımsal bir hata olabilir. Bunun için servisinize götürmenizi öneririz.
 
Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
    D ELF BOT: dantekral, "1453 Fire Drake Server Files 2016" dizesindeki bir yeni yanıt yayınladı.
    Üst