Neler yeni

Lumia 1030 Üretime Geçmeyecek

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
lumia-maclaren-intro.jpg


Kısa süre önce ortaya çıkan haberler Microsoft'un Lumia serisinin yeniüyesi üzerinde çalıştığını ve yakın bir tarihte resmi duyurusunugerçekleştireceğini müjdeliyordu. Beklentiler geçtiğimiz yıldan beri adını duymakta olduğumuz Lumia McLaren'in, tahmin edilen adıyla Lumia 1030'un tanıtılacağı yönündeydi.Nokia Lumia 1020'nin büyük ağabeyi olacağı söylenen yeni amiral gemisi akıllı telefon gelen bilgilere göre satışasunulmayacakve ölü bir proje olarak tarihteki yerini alacak. The Verge'in baş editörü Tom Warren'in iddiasına göre Microsoft kısa bir süre önce Lumia 1030 üzerinde çalışmayı bırakmış. Daha önce sızan görsellerin ise bu iptal edilmiş projenin, McLaren'in prototipine aitmiş.
lumia-maclaren.jpgGeçtiğimiz yıldan beri dedikodusu yapılan 50 megapiksellikkameranınise başlangıçtan beri 20 megapiksel olarak tasarlandığı, Microsoft'un Kinect teknolojisine benzer bir özellikle satışa sunulacağı bilgisinin ise asılsız olduğu not düşülüyor.
Microsoft her ne kadar yeni bir Lumia Windows Phone üzerinde çalışmıyor gibi gözükse de, şirketin CES 2015 ya da MWC 2015 etkinliklerinde yeni akıllı telefonunu tanıtacağı düşünülüyor.
 

Üst