Neler yeni

Lunox2.com - 1-99 Ne Zor Ne Kolay Emek Server - 05.04.2024 Cuma 21:00

lunoxmt2

Kullanıcı
Kredi
1
Lunox2.com - 1-99 Ne Zor Ne Kolay Emek Server - 05.04.2024 Cuma 21:00 | 100 EP Kuponları Boss'ların içinde Düşüren Siz Olun!
Web & Tanıtım Sitemiz:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Discord Adresimiz:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

GENEL ÖZELLİKLER Gelişmiş Özel Yapısı İle Lunox2 1-99 Yeni Özel Files Orta Emek Server 5 Nisan Cuma Akşam Saat 9'da Açılıyor. Simya Yok - Kuşak Yok - Kemer Yok - Lycan Yok - Saçma Sistemler Yok ! Başlangıçta Hediyeli Otomatik Av, Kostüm, Binek, Pet, Yüzük (HP ve Canavarlı Bonus vermektedir.) Pay2Win Karşıtı , Nesne Marketteki tüm eşyalar EP kuponuda dahil oyun içi bosslardan elde edilebilmektedir. Bol Metin Farmlı Haritalar, Oto Toplama, Ok çantası, Süresiz Skill, EP Ödüllü Oyuncu & Lonca sıralama sistemi Ticaret Camı Sistemi Zindan Takip Sistemi Uzaktan Market Sistemi Patron Takip Sistemi Ortalama Fiyat Sistemi Yeni Azrail Kule Sistemi (Kilit Katı Metinli, Farm Mevcut) Yeni Catacomb Sistemi Seçmeli & Yazmalı Mavi Ejder Sistemi ! TL Ödüllü Lonca & Ws Turnuvaları Daha Fazla Tanıtım İçin
Ziyaret edin.