Neler yeni

manes of fire ve specter of fire skill atma sorunu hk.

ksahinergen

Kullanıcı
Kredi
6
merhaba tekrar arkadaşlar 2. sorunum.

mage'nin manes of fire ve specter of fire skillerinde bir problem var ama çözemedim.
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

fotoğrafta göründüğü gibi skill atıyor, mana gidiyor ama canavarlara damage vurmuyor. canavara 4-5 adım uzaklığında oluyor bu durum db'den mesafeyi düzenlediğimde de aynı şekilde devam ediyor. canavara yakınken her şey normal. 4-5 adımdan daha fazla uzaklaştığımda da too far hatası geliyor.

diğer skillerde böyle bir şey yok. bu sorunla karşılaşan oldu mu çözümü için nasıl bir yol izlemem lazım ?

spector of fire skill magic tablosu :
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

TYPE_MAGIC3 tablosu :

manes of fire skill magic tablosu :

TYPE_MAGIC3 tablosu :

ksahinergen

Kullanıcı
Kredi
6
farklı bir çözüm bulana kadar db'de range'i biraz yükselttim. tblden dolayı yine olması gerekitği yerde atıyor. mana kullanıp skill atmama durumu yaratmıyor şu an. farklı bir çözüm bulana kadar geçici çözüm böyle :)

Kişi Yorumladı