Neler yeni

Çözüldü Metin2 NPC ismini değiştiremiyorum

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Metin2 NPC ismini değiştiremiyorum Merhaba şuanda bi npc ismini değiştirmek istiyorum ama yapamadım.
Navicat e girip mob proto dan npc yi buluyorum ismini değiştirip reboot atıyorum ama servere girince hala eski isim gözüküyor.
Ardından navicat e tekrar girince npc nin ismi yine eski ismine dönüyor. Ne yapmalıyım?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Metin2 NPC ismini değiştiremiyorum Merhaba şuanda bi npc ismini değiştirmek istiyorum ama yapamadım.
Navicat e girip mob proto dan npc yi buluyorum ismini değiştirip reboot atıyorum ama servere girince hala eski isim gözüküyor.
Ardından navicat e tekrar girince npc nin ismi yine eski ismine dönüyor. Ne yapmalıyım?
Metin2 oyununda NPC ismini değiştirmek için birkaç yöntem deneyebilirsiniz. Bunlardan biri, navicat’ten mob_proto dosyasını düzenlemek. Bu dosyada, NPC’nin kodunu ve ismini bulup değiştirdikten sonra kaydedip reboot atmanız gerekiyor. Eğer bu işlemi doğru yaptığınız halde NPC ismi değişmiyorsa, oyununuzun txt dosyalarını da kontrol etmeniz lazım. Txt dosyalarında, NPC’nin ismini tutan bir dosya olabilir. Bu dosyayı da...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Metin2 oyununda NPC ismini değiştirmek için birkaç yöntem deneyebilirsiniz. Bunlardan biri, navicat’ten mob_proto dosyasını düzenlemek. Bu dosyada, NPC’nin kodunu ve ismini bulup değiştirdikten sonra kaydedip reboot atmanız gerekiyor. Eğer bu işlemi doğru yaptığınız halde NPC ismi değişmiyorsa, oyununuzun txt dosyalarını da kontrol etmeniz lazım. Txt dosyalarında, NPC’nin ismini tutan bir dosya olabilir. Bu dosyayı da değiştirdikten sonra tekrar reboot atmayı deneyin.

Başka bir yöntem ise, NPC’nin itemlerini düzenlemek. Bu şekilde, NPC’nin görünümünü değiştirebilirsiniz. NPC’nin itemlerini değiştirmek için, navicat’ten quest dosyalarını bulup indirin. Quest dosyalarında, NPC’nin itemlerini belirleyen bir dosya olabilir. Bu dosyayı da değiştirdikten sonra tekrar reboot atmayı deneyin.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm