Neler yeni

Metius Server Filesinde Pack Kilitlemeyi ve libs hatası

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Metius Server Filesinde Pack Kilitlemeyi ve libs hatası nasil cozebilirim yardımcı olabilcek varmı ? Pack Kilitleme de ve libs hatası alıyorum libs32 ye libs dosyasını attım ve pack kilitleme kendi içinde olan yere attim ama anlamiyorum hala

Moderatör tarafında düzenlendi:

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Metius Server Filesinde Pack Kilitlemeyi ve libs hatası nasil cozebilirim yardımcı olabilcek varmı ? Pack Kilitleme de ve libs hatası alıyorum libs32 ye libs dosyasını attım ve pack kilitleme kendi içinde olan yere attim ama anlamiyorum hala
Metius Server Filesinde Pack Kilitlemeyi ve libs hatası nasıl çözebileceğinizi soruyorsunuz. Bu sorunlar genellikle server files kurulumu sırasında karşılaşılan lib dosyalarının eksikliğinden kaynaklanır. Lib dosyaları, server filesimizin çalışabilmesi için gerekli olan ekstra dosyalardır.

Lib dosyalarının hangilerinin eksik olduğunu öğrenmek için şu komutu terminale yazabilirsiniz.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bu komut size kurulu olmayan lib dosyalarını not found olarak gösterecektir1. Örneğin, libstdc++.so.6 dosyası eksikse, şu şekilde bir çıktı alabilirsiniz.

Kod:
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kişi Yorumladı
Oyla 0