Neler yeni

Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni bölüm tarihi ve oyuncuları

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,921
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
[h=2]Muhteşem Yüzyıl Kösem yeni sezon ne zaman başlayacak? FOX TV'de yayınlanacak Kösem dizisinin yeni oyuncuları kimler?[/h]
Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusu merak konusu oldu. Kösem dizisinin yeni bölümlerine bomba isimler katıldı. Star'dan FOX TV'te transfer olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin haberleri ve yeni oyuncuları haberimizde...

Tims Productions'un yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturacağı, başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger ve Canan Ergüder'in yer alacağı dizi Ekim ayında yeni sezonu açacak.
muhtesem-yuzyil-kosemjpg37bsbMgO.jpg

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 2. sezonunda Sultan 4. Murat'ın dönemi konu edilecek. Dizi de yeni hikayesiyle beraber kadrosunu da değiştiriyor. Metin Akdülger'in Ekim ayında başlaması planlanan yeni sezonda Sultan 4. Murat'a hayat vereceği Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.
[h=3]MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM YENİ OYUNCULAR[/h]Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem'in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde yer alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah yer alacak.
muhtesem-yuzyil-kosem-farah-zeynep-abdullahjpg4ZrbaUwI.jpg

Ünlü oyuncu Naz Elmas'ta Muhteşem Yüzyıl Kösem ekibine katılan isimlerden.
naz-elmasjpgvJwXWt3K.jpg

Geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde seyrettiğimiz Canan Ergüder de katıldı.
muhtesem-yuzyil-kosem-canan-erguderjpgEvfr7GZc.jpg

Yine son olarak geçen sezon Acı Aşk dizisinde oynayan Burak Yamantürk de yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem'de yer alacak.
muhtesem-yuzyil-kosem-burak-yamanturkjpgsBPbJVqp.jpg

[h=3]YENİ KÖSEM SULTAN: NURGÜL YEŞİLÇAY[/h]Dizide Kösem Sultan'ı hayat veren Beren Saat'in de yeni sezonda yer almayacağı ve yerine Nurgül Yeşilçay'ın geçeceği ortaya çıktı. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat'in oynadığı Kösem'i canlandıracak. Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde yer alacak. Daha sonra dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak seyirci karşısına çıkacak.
muhtesem-yuzyil-kosem-nurgul-yesilcayjpgqNKNA9do.jpg

MEHMET GÜNSUR YENİDEN MUHTEŞEM YÜZYIL'DA!
Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa rolünü oynayan Mehmet Günsur'un da yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hezarfen Ahmed Çelebi'yi hayat verecek.
[h=3]
mehmet-gunsurjpghq5Rhchx.jpgMUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM'DEN AYRILAN İSİMLER[/h]Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen gibi birçok ünlü isim birinci sezonda rolleri gereği diziden ayrılmıştı.
 

Üst