Neler yeni

Nokia Launcher Z İndirilebilir Durumda

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,921
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
z-launcher.jpg

Microsoft'un Nokia'yı satın aldıktan sonra bu ismi piyasadan silmeyeoldukça kararlı olduğunu bir çok kez sizlere hazırladığımız haberlerimizde aktarmıştık. Ancak görünen o ki Nokia hiç de unutulmaya niyetli değil.
Bugün karşımıza ilk çıktığında Android işletim sistemini kullanan Nokia N1'i tanıtan şirket, şimdi ise Nokia Z Launcher uygulamasının açık betasürecine girdiğinin haberini veriyor. Son derece hoş bir görünüme sahip olan uygulama, Android cihazında Nokia dokunuşu hissetmek isteyenler için ideal.
wol_error.gif
Resimi Orjinal Boyutta Görüntülemek İçin Tıklayın
nokia-z-launcher-gece-gunduz.jpg

Z Launcher'dan kısaca bahsetmek gerekirse eğer uygulama yukarıdaki görselden de anlaşılabileceği gibi günün her bölümünde şekil değiştiriyor. Böylece hayatınıza farklı renkler katmayı hedefliyor.
Ayrıca kullanım kolaylığını hedefleyen bu uygulama ile bildirim çubuğuartık kilit ekranınıza taşınmış durumda. İstediğiniz uygulamanın baş harfiniekrana yazarak ulaşabilmeniz ise bir başka kolaylık. Arayüzü kullanım şeklinize ve kullandığınız uygulamalara göre şekillendiren Z Launcher, standart telefon arayüzlerinden sıkılanlar için büyük bir fırsat.
wol_error.gif
Resimi Orjinal Boyutta Görüntülemek İçin Tıklayın
zlauncher-screenshot.jpg


Ancak işin kötü yanı uygulamanın cihaz uyumluluğu epey sınırlı. Eğer cihazınızda Nokia deneyimini hissetmek istiyorsanız ve eğer uygulamanın desteklendiği sınırlı cihazlardan birisini kullanıyorsanız Z Launcher'ı
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
indirebilirsiniz.
 

Üst