Neler Yeni

Nokia Lumia 530 Resimleri, Özellikleri

ELFDaily 

#code
Yönetici
İşlemci

İşlemci türü: Dört Çekirdekli 1,2 Ghz
İşlemci adı: Qualcomm Snapdragon™ 200
Ekran

Ekran boyutu: 4 ''
Ekran teknolojisi: LCD
Ekran çözünürlüğü: FWVGA (854 x 480)
Dokunmatik ekran teknolojisi: Kapasitif Çok Noktalı Dokunma
Hafıza

RAM: 512 MB
Yığın hafıza: 4 GB
En fazla hafıza kartı boyutu: 128 GB
Ücretsiz bulut depolaması: 15 GB
Güç yönetimi

En fazla 2G konuşma süresi: 13,4 s
En fazla 3G konuşma süresi: 10 s
En fazla bekleme süresi: 22 gün
En fazla müzik çalma süresi: 51 sa

Dört çekirdekli güç

Eski telefonunuz olduğu yerde tozlanmaya devam etsin. Dört çekirdekli işlemciye sahip Nokia Lumia 530, en zorlu uygulamaların kolaylıkla üstesinden gelir. Ciddi bir hıza hazır olun.

Güçlü mesajlaşma uygulamaları

Line, Viber ve Skype içeren Nokia Lumia 530, size iletişimi sürdürme gücünü sağlar. Hayatınızdaki önemli kişilerle iletişimi sürdürmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Windows Phone 8.1, harika yeni özelliklerle doludur. Tek kaydırma hareketiyle Action Center'ı açın bildirimlerinizi, uyarılarınızı ve hızlı ayarlarınızı tek bir yerde görün. Favori resminizi yeni Başlangıç ekranının arka planına ekleyin ve Word Flow klavyesinin hızını keşfedin. Bugüne kadarki en iyi Windows Phone deneyimidir.

Shazam, Office, Vine, Facebook ve Instagram Beta – Nokia Lumia 530, ihtiyacınız olan uygulamalara sahiptir. Daha mı fazla alan lazım? 128 GB'a kadar ilave depolama alanı ekleyin ve uygulamalarınızı SD karta taşıyın. Performanstan ödün vermeden daha fazla uygulama için alan oluşturmanın harika bir yoludur.Birden çok cihazdaki önemli dosyalarınızı depolamak ve senkronize etmek için OneDrive'ı kullanın. Resimleriniz, videolarınız ve belgeleriniz, her zaman her yerde kullanıma hazırdır. Üstelik 15 GB ücretsiz depolama alanı ile bütün ihtiyaçlarınız için yeterli alana sahipsiniz. Düzenlemek ve paylaşmak da kolaydır. Nokia Lumia 530, Microsoft Office ile sunulduğundan bulunduğunuz her yerde işlerinizi yürütmek için hazır olursunuz.

Biraz renk büyük bir fark yaratır. Parlak yeşil veya canlı turuncu renkli Nokia Lumia 530, renkli kişiliğinizi ifade etmenin harika bir yoludur. Seçtiğiniz renk ruh halinize uygun değilse, favori renginizi seçin ve arka kapağınızı bu renkle değiştirin.

Biraz müzik ve eğlence ekleyin. MixRadio, size sınırsız, reklamsız gerçek zamanlı müzik akışı sağlar. Harika yeni bir çalma listesi keşfedin veya kendi çalma listenizi oluşturun. MixRadio, çevrimdışı da kullanılabilir. Hayatınızın film müziğini bulun ve bütün gece bu ritmle dans edin.Nokia Lumia 530, Haritalar uygulaması ile gelir. Bu uygulama, bulunduğunuz yeri görmenin, bir yeri bulmanın ve eve giden yeni bir rota bulmanın kolay bir yoludur. Haritalar uygulaması ücretsizdir ve çevrimiçi ve çevrimdışı navigasyon elde edersiniz. Kutusundan çıkar çıkmaz gitmeniz gereken yere ulaşın.İyi değer, asla ödün vermemek demektir. İşte bu nedenle Nokia Lumia 530, dört çekirdekli işlemci, Windows Phone'un en son sürümü ve en iyi yeni uygulamalarla birlikte sunulur. Mesajlaşırken, sosyalleşirken veya oyun oynarken, Nokia Lumia 530 size eğlenmeniz için güç verir.
 

Üst