Neler yeni

Nokia Software Recovery Tool nasıl kullanılır?

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Nokia.jpg

Günümüzde akıllı telefonlarımız zaman zaman çökebiliyor ve açılmaz duruma gelebiliyor, bu gibi durumlarda üreticiler cihazlarına özel hazırladıkları bilgisayar programı ile kullanıcıya yardımcı olurken kullanıcı ya telefonumu tamamen bozarsam? Diyerek bu yazılımları kullanmayı tercih etmeyip uzun süre beklemeyi göze alarak cihazlarını servise gönderiyor.
Bu gibi durumlarda Lumia cihazlar için Nokia tarafından geliştirilmiş olan Nokia Software Recovery Tool ile Lumia telefonunuzu ve diğer USB girişine sahip Nokia telefon modellerinden bazılarını kurtarabilirsiniz.
İlk olarak Nokia Software Recovery Tool programını bilgisayarınıza indirin, programı indirdikten sonra çalıştırın ve telefonunuzu USB kablosuyla bilgisayara bağlayın.
Telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra program telefonunuzu otomatik olarak algılayacak, program telefonunuzu otomatik olarak algıladıktan sonra yükle butonuna basın, bu butona bastıktan sonra Lumia yazılım dosyaları inmeye başlayacak ve cihazınıza yüklenecektir.
 

Üst