Neler yeni

ORJİNAL KOREKO FULL SOURCE NETFULL'S ‼️💊UZUN AGA💊 FARKIYLA‼️

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0
Bak Forsgame Sesi Çıkıyormu Tüm Müşteri Verileri Elimde Hadi Çıksın Konuşsun Bak Kocuceye Sesi Çıkıyormu Ko fox vardı fox Ne oldu Niye Sesi Çıkmıyor Az Biraz Bedava Koxp verdiğim Abonelerim Çıksın Desin Bize Rat Attı Şunu Yaptı Bunu Yaptı Kimse Kötü Birşey Diyemez Kimse Dosyamızı Çaldıda Diyemez Ben İsterim Verirler Ben İstediğimi Alırım Ama Çalmam Kimden Ne Dosya Ne Panel Ne Srcsine Aldıysam Hepsi Kendi Rızası İle Verdi Dediğim Gibi İstediğimi Alırım Sen Rakip Bile Değilsin Sırf Polemik Olsun diye Cevap veriyorum Seviyorum Böyle Atışmaları Amacımada Ulaştım Bu arada İyi Reklam Yaptın Forumlarda Sayende Çok Fazla Veri erişimini Elde Ettim Dünden beri Helal Olsun Sana ;) Ben Yapmadım Sen Yaptın Geçmiş Olsun Herkese :) :)
Kocaman bir boş adamsın ya üzülüyorum senin adına :) Milletten ÇALDIKLARINLA keyfine bak öyle ötersin anca boş boş

uzun_aga
uzun_aga yorumladı
BUNLAR HEP ÇEKEMEMEZLİKTEN OLUYOR CYBERACS DOSYALARINA ÇÖKTÜĞÜM GÜNDEN BERİ SENDE VAR BİR ÇEKEMEMEZLİK BEN DOSYLARI TOPLADIM OGLUM ARTIK YAKINDA GÖRECEKSİNİZ SERVER NASIL YAPILIYOR HA ŞUNUDA SÖYLİM SERVER AÇMADAN ÖNCE BEN KOPACAK KIYAMETİDE İYİ İZLEYİN

uzun_aga
uzun_aga yorumladı
SANA O KADAR SÖVÜYORUM İNSANDA BİRAZ MİDE OLUR ÖLMÜŞÜNÜ SİKTİĞİM MÜBAREK GÜNLERDE BENİ SİNİRLENDİRİYORSUN KALK SİKTİR GİT BACISINI SİKTİGİMİ PİÇİ

uzun_aga
uzun_aga yorumladı
# Orjinal versiyon 1098 uygun düzenlenmiş veri tabanı haritalar ve görevler.
# Eski cz ,emc,lufer eslant ve diğer haritalar özenle hazırlanmış yaratık ve npc kordinatları.
# Myko Sisteme uygun exchange , item upgrade ve level yaratık exper oranları,
# Orjinal Myko 1098 Client Optimasyonu.
# Sorunsuz event ve savaş sistemi
# Tamamen sorunsuz skill ve classlar.
# Manner Sistemi
# Manner Store (biriken manner puanlarınız ile alışveriş yapabileceğiniz store )
# Npc gitmeden karakter stat skill sıfırlama
# Oyun içi User menu (sundries summon,ticket,death notice,hesap işlemleri,esn kırdırma)
# Oyun içi güvenli ve açıksız power up store
# Daily Quest Sistemi ( Günlük görev)
# Gelişmiş Event Join Sistemi
# Collection Race
# Lottery Event
# Slave Priest,Slave Warrior,Slave Rogue,Slave Archery,Slave Mage geliştirilmiş yapay zeka.
# Slave Merchant
# Gelişm PM Sistemi son görülme,mesaj sayısı ve gm ler tarafından gelen pm lerde gm id kırmızı olmaktadır.
# Knight Cash veya Coins ile Pazar Kurabilme Özelliği
# VS Duello
# Oyun içi GM Menü Oyun yöneticileri için gelişmiş yönetim paneli
# Gelişmiş Target Bar ile karşı oyuncuya tıkladığınız bastığı scrolları veya hp ve ac oranını görebilirsiniz.
# Oyun içi gelişmiş oyuncu envanter ve karakter pointlerini görebilme
# Oyun içi Upgrade Oranlarını görebilme
# Auto Farm Sistemi
# Gelişmiş Bot Sistemi ( Pazar,afk,farm,pk)
# Çöpe Atılan Veya NPC'ye Satılan Eşyayı Geri Alma Sistemi
# Client Merchant/Pazar Arama Sistemi
# Military Camp Sistemi
# CSS Character Seal Scroll Sistemi
# Gelişmiş Auto Loot Sistemi
# Client Drop Arama Sistemi
# Çevrimdışı (OFFLINE) Ticket Sistemi / Destek Talebi
# 1vs1 | 2vs2 | 8vs8 Arena VS Özelliği [Knight Cash Karşılığında]
# 10 lu stat ve skill point verme
# Gelişmiş karakter information sistemi
# Oyun içi drop detay görüntüleme ve arama
# Clan Match
# Clan Turnuva
# Ardream War
# Base War
# CZ War
# Bowl Event
# PM Event

Ben Bu Özelliklerin Hepsini Kendi Dosyama Geçirmeyi Stabil Bir Şekilde ÇAlıştırmayı Başarmışım Bu Saatten Sonra Kim Sikler senin Çöp Dosylarını

2013den kalma çöp bir serverla gelmiş artislik yapıyorsun gavat

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0
çsanda ananı yatırp siksem o moradonun orta yerinde anvile yaslayıpta :) sen çok şükret ama çok şükret ki şuanda kendi işlerimle uğraşıyorum değil sen sana selam veren kim varsa hepinizi sikecem kim olursa olsun bak görecen bunuda birşey diyo
Siktir git istersen şikayet et umrumda değil senin gibi orospu çocukları sikmekten çok dosyam var bir tane daha olsun önemli değil şimdi konusuyorsun ya buralarda bak ben neler İfşalıyorum İzle Gör Bu YNG vardı Volkan Sütçü Sor bakayım Karısına Akrabalarına Komşularına İş Arkadaşlarına Neler Olmuş Siz R@tın Ne Olduğunu Görüceksiniz Bundan Sonra Dikkat et Göt Korkusuna Daha Sesli konuşmalara bile Gelemiyorsun Siktiğimi Dolandırıcısı Kim bilir Kimleri Dolandırdın

NOT: BENİM SİKTİKLERİM HALA BELİNİ DOĞRULTAMIYOR SENDE O BELİNİ DOĞRULTAMAYANLARDAN OLACAKSIN BUNDAN SONRA İNTERNETTE SEN VE AKRABALARINA DAİR İFŞALAR GÖRECEK HERKES AMA DAHA EĞLENCELİ ŞEYLERDE OLUCAK VE BEN ÇOK EĞLENİP GÜLÜCEM ÇÜNKÜ BENİM İŞİM BU AMINA KOYDUGUMU TOPU SENİ
Götümle güldüm sana ne oldu kudurdun sen yine abim :D ???

Youtube kanalıma gelip yorum atan mal sensin :D

Doymadın dimi göt olmaya doymadın geldim taş koydum işine forumlardan adamlardan bişi çalamadın virüslü dosyalarını indittirmedim millete diye götün çıktı soysuz kansız orospu evladı seni annesiz.

Elinden geleni ardına koyma kansız

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Kişi Yorumladı

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0
SANA O KADAR SÖVÜYORUM İNSANDA BİRAZ MİDE OLUR ÖLMÜŞÜNÜ SİKTİĞİM MÜBAREK GÜNLERDE BENİ SİNİRLENDİRİYORSUN KALK SİKTİR GİT BACISINI SİKTİGİMİ PİÇİ
AĞLA OROSPU EVLADI

Bir daha görmeyim kanalıma gelip yorum attını it dölü.

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Kişi Yorumladı

uzun_aga

Kullanıcı
Krediler
0

BUDA ANANIN AMINA KAPAK OLSUN İŞİNE GELDİĞİNİ PAYLAŞAN KÖPEK SENİ

Kişi Yorumladı

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0
# Orjinal versiyon 1098 uygun düzenlenmiş veri tabanı haritalar ve görevler.
# Eski cz ,emc,lufer eslant ve diğer haritalar özenle hazırlanmış yaratık ve npc kordinatları.
# Myko Sisteme uygun exchange , item upgrade ve level yaratık exper oranları,
# Orjinal Myko 1098 Client Optimasyonu.
# Sorunsuz event ve savaş sistemi
# Tamamen sorunsuz skill ve classlar.
# Manner Sistemi
# Manner Store (biriken manner puanlarınız ile alışveriş yapabileceğiniz store )
# Npc gitmeden karakter stat skill sıfırlama
# Oyun içi User menu (sundries summon,ticket,death notice,hesap işlemleri,esn kırdırma)
# Oyun içi güvenli ve açıksız power up store
# Daily Quest Sistemi ( Günlük görev)
# Gelişmiş Event Join Sistemi
# Collection Race
# Lottery Event
# Slave Priest,Slave Warrior,Slave Rogue,Slave Archery,Slave Mage geliştirilmiş yapay zeka.
# Slave Merchant
# Gelişm PM Sistemi son görülme,mesaj sayısı ve gm ler tarafından gelen pm lerde gm id kırmızı olmaktadır.
# Knight Cash veya Coins ile Pazar Kurabilme Özelliği
# VS Duello
# Oyun içi GM Menü Oyun yöneticileri için gelişmiş yönetim paneli
# Gelişmiş Target Bar ile karşı oyuncuya tıkladığınız bastığı scrolları veya hp ve ac oranını görebilirsiniz.
# Oyun içi gelişmiş oyuncu envanter ve karakter pointlerini görebilme
# Oyun içi Upgrade Oranlarını görebilme
# Auto Farm Sistemi
# Gelişmiş Bot Sistemi ( Pazar,afk,farm,pk)
# Çöpe Atılan Veya NPC'ye Satılan Eşyayı Geri Alma Sistemi
# Client Merchant/Pazar Arama Sistemi
# Military Camp Sistemi
# CSS Character Seal Scroll Sistemi
# Gelişmiş Auto Loot Sistemi
# Client Drop Arama Sistemi
# Çevrimdışı (OFFLINE) Ticket Sistemi / Destek Talebi
# 1vs1 | 2vs2 | 8vs8 Arena VS Özelliği [Knight Cash Karşılığında]
# 10 lu stat ve skill point verme
# Gelişmiş karakter information sistemi
# Oyun içi drop detay görüntüleme ve arama
# Clan Match
# Clan Turnuva
# Ardream War
# Base War
# CZ War
# Bowl Event
# PM Event

Ben Bu Özelliklerin Hepsini Kendi Dosyama Geçirmeyi Stabil Bir Şekilde ÇAlıştırmayı Başarmışım Bu Saatten Sonra Kim Sikler senin Çöp Dosylarını

2013den kalma çöp bir serverla gelmiş artislik yapıyorsun gavat
Bunları ağlayarak günlüğüne yazabilirsin abim buda sana son lafım. Siktir git çükünle oyna hadi ßß

Kişi Yorumladı

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0

BUDA ANANIN AMINA KAPAK OLSUN İŞİNE GELDİĞİNİ PAYLAŞAN KÖPEK SENİ
Demekki yine yazdığın yalanmış :D amk yalancı köpeği hani ben nerde senin kanalına gelip kötü bişi yazmısım :D sem gelip gelip ağlamıssın sadece it oğlu hadi bak dalgana

1 Kişi Yorumladı
uzun_aga
uzun_aga yorumladı
BOT HESAPLARLA GELİP YAZAN SEN DEĞİLMİSİN LAN KAHPE ÇOCUGU SENİN BU YAPTIGINI 15 YASINDAKİLER YAPMIYOR

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0
Demekki yine yazdığın yalanmış :D amk yalancı köpeği hani ben nerde senin kanalına gelip kötü bişi yazmısım :D sem gelip gelip ağlamıssın sadece it oğlu hadi bak dalgana
BUNLAR HEP ÇEKEMEMEZLİKTEN OLUYOR CYBERACS DOSYALARINA ÇÖKTÜĞÜM demişsin milettin siki ile gerdeğe girmeye devam et :) hadi kendine cici bak bu kadar sinir kalpten götürür adamı sakin ol easy boy. Hadi cici bak kendine sana laf yetiştirip göt etmek bu kadar yeter boş vaktim yok senin gibi

Kişi Yorumladı

lolyrox

Kullanıcı
Krediler
0
BOT HESAPLARLA GELİP YAZAN SEN DEĞİLMİSİN LAN KAHPE ÇOCUGU SENİN BU YAPTIGINI 15 YASINDAKİLER YAPMIYOR
Her şeyi görüp ifşalıyormussun ya bot hesaplarım olduğunu kanıtla hadi abim sen kimsinde ben işim gücüm yok bot hesap acıcam senin kanalına gelicem yorum atıcam :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ulan öyle bişi yapcak olsam önce kendi kanalıma yaparım beyinsiz ya :D

Kişi Yorumladı

uzun_aga

Kullanıcı
Krediler
0

BOT HESAPLARLA YAZMAYI BIRAK DELİKANLI OL BEN NE YAPIYORSAM KENDİ ADIMLA YAPIYORUM

Kişi Yorumladı