Neler Yeni

Özgün makale = hit ?

Ersin

Çaylak
Kullanıcı
Sizler için özgün makalenin bir internet sitesindeki önemini yorumladım. detaylar haberimizin devamında...

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş Yap veya ücretsiz Kayıt Ol teşekkürler.
İnternet habercliğinin ilerlediği ve yükseldiği şu son zamanlarda webmastırlarda büyük önem kazanıyor. Ama günümüzde bir internet sitesi yöneticisi olmakta büyük sorumluluk istiyor. İnternet sitesi yöneticilerinin en büyük isteklerinden biriside hit'dir. Evet sitemizde hit istiyoruz ama bunun için gerekkenleri yapıyormuyuz acaba?
Yani konuyu başlıktada anlayacağınız gibi özgün makaleye getirmek istiyorum. Bir yönetici için özgün makale yazmak ne kadar zevk verici olsada bir o kadarda yorucu ve zor oluyor günümüzde adminlerin en büyük sıkıntısıdır buna bağlı olarak makale yazmak ayrı bir sıkıntıdır
. Her admin bir gün gelir bir makale yazmak için konu arayıp durur ama gerçekten özgün makale yazmak bu kadar sorunsa bu sorunun ve çileninde bir karşılığı olmalıdır. Evet bunu karşılığıda vardır aslında özgün makale yazarak hit elde edebiliriz ve gerçekten zaman sonra istediğimiz seviyeye yükseliriz ama bu yükselmeden özgün makalenin farkını sizlerle tartışmak ve yorumlamak istedim.

Özgün makale niçin bu kadar önemlidir?
Özgün makale bir google dostudur özgün makaleler yazarak google aramalarında tek başımıza üst sıralra çıkabiliriz çünkü özgün makale yazarak o makale hakkında google aramalarında tek biz varız işte bu yüzdende o aramalarda bizler ilk gözüken oluruz ve böyleliklede hit elde etmiş oluruz.

Yani kısacası özgün makale = hit eder.

Üst Alt