Neler yeni

Pes 17 Oynayış Videosu

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
[h=3]Futbol severler tarafından merak içerisinde beklenen PES 17 için yeni bir oynanış videosu bizlerle buluştu. Barcelona ve Atletico Madrid rekabetine hep birlikte tanıklık ediyoruz.[/h]
pes17.jpg

PES 17, Oynanış Videosu ile Karşımızda
Paylaşın Oyun
Futbol severler tarafından merak içerisinde beklenen PES 17 için yeni bir oynanış videosu bizlerle buluştu. Barcelona ve Atletico Madrid rekabetine hep birlikte tanıklık ediyoruz.
04.08.2016 / 17:00
PES 17, Oynanış Videosu ile Karşımızda
Son dönemlerde piyasada etkisini düşürmeye devam eden Pro Evolution Soccer yani PES serisi, yeni yapımı ile bu etkiyi ortadan kaldırmak istiyor. Pro Evolution Soccer 2017 ile raflardaki yerini alacak olan yapım için yeni bir oynanış videosu bizlerle buluştu.


Barcelona ile yapılan özel anlaşmaların yanında yapıma eklenen geliştirilmiş paslaşma sistemi de yayınlanan video ile karşımıza çıktı.pes171.jpg[h=2]Bu maç 1'den 1 olur[/h]Gamespot tarafından yayınlanan oynanış videosu ile Barcelona ve Atletico Madrid rekabetine hep birlikte tanıklık ediyoruz. Serinin önceki yapımlarına baktığımız zaman, ciddi anlamda bir değişimin olduğu da dikkatlerden kaçmıyor. Anlaşılan Yoshikatsu Ogihara önderliğindeki Konami firması, bu yıl ki dersini iyi çalışmış.
Fox Engine oyun motoru ile geliştirilmeye devam edilen yapım; 13 Eylültarihinde Japonya'da çıkış yaparken, 15 Eylül tarihinde ise dünya genelinde boy göstermeye hazırlanıyor.
VE OYNAYIŞ VİDEOSU


 

Üst