Neler yeni

PTC İle Para Kazanmak

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
PTC İle Para Kazanmak

Size şu an en çok kullanılan kazandırma yöntemlerinden biri olan PTC hakkında bilgi vereceğim. Bu başlık altında PTC’nin ne olduğu, nasıl kazandırdığını yazacağım.
PTC Nedir?

PTC; Paid to Click yani Tıklama ile Kazanma demektir. Ziyaret ettiğiniz site karşılığında size belirli bir ücret verilir. Kısaca özetleyecek olursak üye olduğunuz PTC sitesinin sistemindeki tekliflerde siteleri ziyaret ediyorsunuz ve onlarda size teklifte yazan para miktarını hesabınıza ekliyor. Ödeme limitine ulaştığınızda ise size ödemenizi yapıyor.

Nasıl Kazanırım?

Bir PTC sitesinden para kazanmak birazda olsa emek ister fakat birkaç teknik sayesinde kazancınızı daha fazla arttırabilirsiniz. Genelde PTC sitelerinde ”normal üye” ve ”özel üye” olmak üzere iki üye seçeneği bulunur. ”Özel üye” daha fazla reklama tıklar ve daha fazla kazanç sağlar fakat ”özel üye” olmak için ise belli bir miktar para ödemelisiniz. Ödeyeceğiniz parayı zaten fazlası ile geri kazanacağınızdan şüpheniz olmasın. PTC sitelerindeki referans sistemi ile üye yaptığınız kullanıcıdan kazan sağlayabilirsiniz mesela bir arkadaşınızı referans linkinizden üye ettiniz ve arkadaşınızda kazanmaya başladı arkadaşınız tıklama başından size belli bir miktarda para ödeniyor. Eğer birden çok referans sağlayabilirseniz daha çok para kazanırsınız eğer referans bulamıyorsanız birçok PTC sitesinde olan referans kiralama sisteminden referans alabilirsiniz. Aldığınız referanslara ödediğiniz parayı buradan fazlası ile geri kazanabilirsiniz. Bunların hiçbirini kullanmayarak kazanmanızda mümkündür ama bu yöntemlerle daha fazla kazabilirsiniz.
 

Üst