Neler yeni

Regaib Kandili Mesajları Kandil Mesajları 2017

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,921
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Regaip Kandili Mesajları Kandil Mesajları Regaip Kandili Sözleri

ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. regaib kandiliniz mübarek olsun

ALLAH’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Haıyrlı kandiller

ALLAH’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Regaib kandilin mübarek olsun. ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle.

Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib kandiliniz mübarek olsun.Forumdas.net

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaib kandilin mübarek olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece Regaib gecesi. Dua edelim.. Yürekler bir atsın bu gecede, günahlarımız affolsun. iyi kandiller.

Regaib kandiliniz mübarek olsun..Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun..

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle Regaib Kandiliniz Mübarek Olsun

Kalpler vardır sevgiyi paylaşmak için, insanlar vardır dostluğu yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve af dilemek için.. Regaib kandiliniz mübarek olsun.

Mübarek aylara Selam olsun.. Selam olsun Ey Regaib.

Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle.. Hayırlı kandiller.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Regaib Kandilinizi kutlarım ALLAH’a emanet olun. Güzel kandiller.


 • Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
  Bir damla umut serpilsin yüreğine bir tatlı mutluluk dolsun gözlerine bin bir hayalerin gerçekleri bulsun duaların kabul olsun.

  Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin, öyle içten, öyle samimi olki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Regaip kandilin mubarek olsun.

  Mubarek Regaip kandilin Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim.

  Bu değerli Regaip kandili gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.

  Bayramın Feyzi üzerinize,rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahretinize, sıcaklığı yuvanıza olsun. Regaip kandili mubarek olsun.

  Fani dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime hayırlı kandiller dilerim

  Gecenin güzel yüzü dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki duaların kabul, Regaip kandilin mubarek olsun.

  Gül bahçesine girenler gül olmasada gül kokarlar, Kainatın en güzel gülünün kokusu üzeinizde olsun. Regaip kandiliniz mubarek olsun.


 

Üst