Neler Yeni

Sahibinden.Com İleti Gönderememe Hatası Çözümü, İleti Engellendi Hatası Çözümü

ELFDaily 

#code
Yönetici
sahibinden mesaj gönderememe hatası, sahibinden ileti engellendi hatası çözümü, sahibinden mesaj gönderemiyorum, sahibinden mesaj gönderme hatası çözümü resimli anlatım.

Sahibinden.com sitesinde arayüz değişikliğinden sonra kullanıcılara mesaj gönderirken ileti engellenmiştir şeklinde mesaj gönderememe sorunu baş göstermeye başladı.

İnternette biraz araştırma yaptıktan sonra sorunun kullanıcı hatası veya herhangi bir engellenme durumunun söz konusu olmadığını öğrendim. Arayüz değişikliğinden sonra, mesaj içeriğiyle ilgili bazı filtreler uygulanmaya başladığını düşünüyorum.

Benim başıma gelen ise takas kelimesinin mesajda geçmesiyle ilgiliydi. İlan sahibi, ürününün ilanını verirken takas seçeneği işaretlemediyse, ilan sahibine takastan bahsedemiyorsunuz! Denemesi bedava

Aslında güzel bir olay fakat, bunu kendi kendimize farketmiş olmamız ilginç bir olay. Bu arada illa ben takas kelimesini kullanacağım diyorsanız takas kelimesini farklı şekillerde kullanabilirsiniz. (Tak as, ta kas, t akas gibi.)​

Üst Alt